Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Zimní balíček – Blazei-MRL BIO 100 g +Triton-MRL BIO 100 g ZDARMA

doplněk stravy

Kupte jeden Blazei-MRL BIO 100 g a dostanete k tomu ZDARMA jeden Triton-MRL BIO 100 g!


Využijte cenově výhodné AKCE Triton-MRL BIO 100 g ZDARMA, kde při nákupu jednoho balení Blazei-MRL biomasy BIO 100 g získáte zcela ZDARMA jedno balení Triton-MRL biomasy BIO 100 g. AKCE je platná do 05.02.2023, nebo do vyprodání zásob.

Zimní balení obsahuje Blazei-MRL BIO 1 ks á 100 g jemně mleté BIO biomasy a Triton-MRL BIO 1 ks á jemně mleté BIO biomasy sestávající ze zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycelia). Biomasa BIO má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě, a je dále umocněn využitím i jejího enzymaticky aktivního podhoubí. Více...

Doporučujeme Akce

Běžná cena2 940,00 Kč
Ušetřili jste1 290 Kč
Cena s DPH1 650,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 1 434,78 Kč

Dostupnost: skladem > 5 ks

Značka
Mycology Research Laboratories - MRL
Kód
MRLblazeiatriton
Originální název
BIO Blazei + Triton ZDARMA

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Zimní balíček – Blazei-MRL BIO 100 g +Triton-MRL BIO 100 g ZDARMA

 Související produkty

Blazei-MRL BIO mycélium/biomasa 250 g
doplněk stravy

2 850,00 Kč Koupit
 • Originální název: BIO Agaricus blazei, žampion brazilský (mandlový)
 • Kód: MRLblazei250BIO

Triton-MRL BIO mycélium/biomasa 250 g
doplněk stravy

2 390,00 Kč Koupit
 • Originální název: BIO Cordyceps, Reishi, Shiitake
 • Kód: MRLtriton250BIO

Blazei-MRL BIO mycélium/biomasa 100 g
doplněk stravy

1 650,00 Kč Koupit
 • Originální název: BIO Agaricus blazei, žampion brazilský (mandlový)
 • Kód: MRLblazei100BIO

Triton-MRL BIO mycélium/biomasa 100 g
doplněk stravy

1 290,00 Kč Koupit
 • Originální název: BIO Cordyceps, Reishi, Shiitake
 • Kód: MRLtriton100BIO

Triton-MRL mycélium/tablety 90 tbl.
doplněk stravy

599,00 Kč Koupit
 • Originální název: Cordyceps, Reishi, Shiitake
 • Kód: MRLtriton

Blazei-MRL mycélium/tablety 90 tbl.
doplněk stravy

 • Doporučujeme
799,00 Kč Koupit
 • Originální název: Agaricus blazei, žampion brazilský (mandlový)
 • Kód: MRLblazei

Podrobný popis Zimní balíček – Blazei-MRL BIO 100 g +Triton-MRL BIO 100 g ZDARMA

Kupte jeden Blazei-MRL BIO 100 g a dostanete k tomu ZDARMA jeden Triton-MRL BIO 100 g!

Využijte cenově výhodné AKCE Triton-MRL BIO 100 g ZDARMA, kde při nákupu jednoho balení Blazei-MRL biomasy BIO 100 g získáte zcela ZDARMA jedno balení Triton-MRL biomasy BIO 100 g. AKCE je platná do 05.02.2023, nebo do vyprodání zásob.

Zimní balení obsahuje Blazei-MRL BIO 1 ks á 100 g jemně mleté BIO biomasy a Triton-MRL BIO 1 ks á jemně mleté BIO biomasy sestávající ze zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycelia). Biomasa BIO má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě, a je dále umocněn využitím i jejího enzymaticky aktivního podhoubí.

BIO přípravek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány při výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami či plísněmi, a že nejsou přítomny pesticidy.

BLAZEI-MRL BIO

Blazei-MRL BIO je jedlá houba s nasládlou chutí a mandlovou vůní, která byla poprvé popsána na konci 19. století, kdy se začala pěstovat na východě Spojených států. Rozmach jejího užívání a pěstování začal v Japonsku po jejím znovuobjevení okolo roku 1970 v Brazílii.

Pro houbu se díky složitější historii botanického popisu používá více názvů. Aktuálně je konsenzus takový, že správným botanickým názvem je Agaricus subrufescens, protože je historicky nejstarší, a běžně se k němu synonymně užívají Agaricus blazei, Agaricus brasiliensis, Agaricus rufotegulis, Agaricus sylvaticus.

Většina po světě běžně užívaných názvů se přejímá z angličtiny nebo portugalštiny, např. mandlová houba (almond mushroom), houba slunce (mushroom of the sun, cogumelo do sol), božská houba (God's mushroom, cogumelo de Deus), houba života (mushroom of life, cogumelo de vida), pečárka královského slunce (royal sun agaricus). Známá je též pod zkratkou ABM (z prvních písmen plného botanického jména Agaricus blazei Murrill), nebo čínskými názvy jisongrong a baxi mogu, nebo japonským himematsutake.

Jako houba bohů či houba života byl znám mezi Inky v Latinské Americe dávno před příchodem španělských kolonizátorů.

TRITON-MRL BIO

Triton MRL představuje vyváženou kombinací tří hub ve stejném poměru: housenice čínské (Cordyceps sinensis, tochukaso, dongchongxiacao), lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum, reishi, lingzhi) a houževnatce jedlého (Lentinula edodes, shiitake – šitake, xianggu). Takové složení respektuje moderní vědecké poznatky o účinných látkách, kdy složený účinek nastává použitím zástupců různých řádů říše hub.

Každé obchodní balení obsahuje 100 g BIO prášku - jemně mleté BIO biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně alespoň s půlhodinovým odstupem od jídla. Při uvedném dávkování vystačí jedno balení BIO biomsy přibližně na 1 - 2 měsíce. Každé balení BIO biomasy á 100 g obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy.

Navštivte stránky věnované houbové výživě www.houbovavyziva.cz

AKCE platí do 05.02.2023, nebo do vyprodání zásob.

Datum Minimální trvanlivost do: vyznačeno na obalu.

Složení: viz Etiketa.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Anketa

Připravujeme:

Zatím nikdo nehlasoval