Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


morinda - bajitian 30 g

doplněk stravy

Balení obsahuje 30 g kořenu morindy, bajitian , Morindae officinalis radix. V Číně se užívá ve stravě mnoho prostředků a přípravků, jejichž použití a způsob přípravy nejsou u nás zatím zcela běžné. Jedním z nich je i tento, nelze ho konzumovat jako základní potravinu, ale pouze jako potravinu doplňkovou. Více...

Cena s DPH150,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 130,43 Kč

Dostupnost: skladem > 5 ks

Značka
Bylinky TČM
Kód
RT 063 30
Originální název
bajitian

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Podrobný popis morinda - bajitian 30 g

Balení obsahuje 30 g kořenu morindy, bajitian , Morindae officinalis radix. V Číně se užívá ve stravě mnoho prostředků a přípravků, jejichž použití a způsob přípravy nejsou u nás zatím zcela běžné. Jedním z nich je i tento, nelze ho konzumovat jako základní potravinu, ale pouze jako potravinu doplňkovou.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Způsob přípravy:

Připravte si cca 1/4 litru vody na vývar a přidejte odměřené množství. Vařte asi 5 - 10 minut na mírném ohni. Vývar s kousky je možno přidávat do jídel čínského charakteru.

Doporučujeme dodržet tradiční způsob přípravy: nepoužívat kovové předměty během celé doby přípravy, tj. využít skleněné či kameninové nádoby, dřevěné pomůcky apod.

Složení:

kořen morindy lékařské (Morindae officinalis radix).

Dávkování:

Maximální denní dávka je 2 g.

UPOZORNĚNÍ:
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Dle TČM neužívat při yinxuhuo a shire

Balení 30 g.

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Etiketa

Etiketa Etiketa1

Anketa

Připravujeme:

Zatím nikdo nehlasoval