Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


organik oil

Dovolujeme si Vám nabídnout Extra Virgin panenské oleje z produkce ukrajinské firmy organik oil. Oleje, které vám nabízíme, byly vylisovány ze surovin vypěstovaných na ukrajinské černozemi.

Ukrajinská černozem, je mezi pěstiteli olejnatých semen fenomén: množstvím živin a různorodostí obsahu půdních mikroorganismů se jen těžko srovnává s chudou, kontaminovanou a nadměrným pěstováním řepky (pro biopaliva) vyčerpanou půdou, kterou známe z našich podmínek. Oleje organik oil jsou vyráběny procesem lisování za studena, tj. do teploty 43 °C – a bez přídavku chemikálií, konzervantů či barviv.

Organik oil svou činností pokračuje v dlouhé tradici manufakturního lisování olejů na Ukrajině. Zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní a věci znalí odborníci, kteří ve své práci navazují na um a znalosti svých předchůdců. Snahou a strategií organik oilu je vytěžit maximální výhodu ze své geografické polohy a zpracovávat čerstvá olejnatá semena přímo v zemi původu, tl. v kontextu Evropy v samém srdci výskytu vyhlášené černozemě.