Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


O nás

Naše společnost PRAGON s.r.o. je zaměřena na dovoz a prodej potravinových doplňků a ostatních produktů vycházejících z poznatků tradiční čínské medicíny. Významná část našich produktů je určena pro terapeuty TČM. Takto můžeme i v dnešní době využít bylinnou sílu čínské tradice a jejím prostřednictvím přinášet užitek i u nás v Čechách.

Produkty, které dovážíme, schvalujeme podle požadavků našich zákonů a i posléze provádíme nadále vlastní monitoring jejich kvality. Samozřejmostí je přísná kontrola kvality u samotných výrobců a její následné ověření v nezávislých laboratořích.

Vedení naší společnosti se s tradičním čínským přístupem k životu začalo seznamovat již v roce 1990, kdy založilo Československou SinoBiologickou společnost pro výuku tradiční čínské medicíny a v roce 1991 začalo dovážet první prostředky používané v Číně pro zlepšení stavu obyvatelstva. Během naší existence jsme získali množství kontaktů po celém světě, a tak nyní dovážíme kvalitní potravinové doplňky pro tradiční čínskou medicínu za dobré ceny.

Jsme výhradním distributorem přípravků Sinecura, imunonutričních hub MRL a bylinných směsí Giovaniho Maciociho na českém trhu. Specializujeme se na dovoz bylinných směsí, přípravků, pomůcek a potravinových doplňků používaných v tradiční čínské medicíně.

V úzké spolupráci s Československou SinoBiologickou společností, 1.školou tradiční čínské medicíny a Klinikou Pivoňka zjišťujeme potřeby nejen odborně vzdělaných terapeutů, ale i našich zákazníků. Dovozem a distribucí dalších specializovaných výrobků se snažíme nejen uspokojovat rostoucí potřeby v této oblasti, ale být i kvalitním a spolehlivým dodavatelem těchto specifických produktů na našem trhu.

Kód kontrolní organizace BIO produktů: CZ–BIO–001