Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Smoothies na zahřátí, Pro každé roční období, Eliq Maranik

kniha

Smoothies jedině v létě? Tak to už dávno neplatí! Nyní mají sezonu po celý rok. Hřejivá ovocná smoothies, doplněná bylinkovými čaji a ochucená kořením, vám ráno dodají tolik potřebné vitaminy, minerály a vlákninu, abyste měli dostatek energie na další náročný den, a osladí vám i dlouhé chladné večery. Více...

Cena s DPH289,00 Kč
Nedostupné
Značka
Knihy
Kód
KN9788027105526

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Smoothies na zahřátí, Pro každé roční období, Eliq Maranik

Podrobný popis Smoothies na zahřátí, Pro každé roční období, Eliq Maranik

Smoothies jedině v létě? Tak to už dávno neplatí! Nyní mají sezonu po celý rok. Hřejivá ovocná smoothies, doplněná bylinkovými čaji a ochucená kořením, vám ráno dodají tolik potřebné vitaminy, minerály a vlákninu, abyste měli dostatek energie na další náročný den, a osladí vám i dlouhé chladné večery.

V této knize se s vámi autorka podělí – kromě výborných receptů – o užitečné tipy a nápady na udržení přirozeného a vyváženého jídelníčku. Dozvíte se i spoustu zajímavostí o zdravotní prospěšnosti různých druhů bylin, ovoce a zeleniny (a to jak těch běžných, na které přísahaly už naše babičky, tak těch mnohem exotičtějších, které teprve objevujeme). Tak už žádné vymlouvání! Ode dneška již není jediný důvod, proč byste všechny chladné dny nemohli strávit v plném zdraví a fit!

Z obsahu knihy Smoothies na zahřátí

Smoothies jako životní styl

Suroviny:

Jak nakupovat ovoce a zeleninu

Pečlivě si vybírejte

Nakupujte bio

Omyjte a vydrhněte

Loupat či neloupat

Pecky

Mražení ovoce

Výběr mixéru a jeho využití

Byliny a bylinné nálevy

Sbírání a sušení

Příprava

Byliny pro přípravu nálevů

Ořechová.

Ocenění

Eliq Maranik, ve světě označovaná jako „královna smoothies“, získala za své knihy, které se jedna po druhé staly bestsellery, řadu ocenění. Už za svou prvotinu Coctails obdržela cenu Gourmand World Cookbook Awards. V této prestižní soutěži bodovala také její další publikace 101 smoothies, která ve stejném roce získala i cenu za nejlepší švédskou kuchařskou knihu.

ISBN: 978-80-271-0552-6

Formát / stran: 167×240

Počet stran: 144

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky