Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Praktická výroba bylinných tinktur: Receptář výtažků z bylin

kniha

Recepty na přípravu tinktur a nápojů, které jsou v této knize uvedeny, jsou převzaty ze starých i současných zdrojů. Mnohé z nich jsou prověřeny časem a pomohly už nejdné generaci nemocných, například starobylý tibetský recept na omlazení organismu. Více...

Cena s DPH328,00 Kč
Nedostupné
Značka
Knihy
Kód
KN9788073363307

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Praktická výroba bylinných tinktur: Receptář výtažků z bylin

Podrobný popis Praktická výroba bylinných tinktur: Receptář výtažků z bylin

Recepty na přípravu tinktur a nápojů, které jsou v této knize uvedeny, jsou převzaty ze starých i současných zdrojů. Mnohé z nich jsou prověřeny časem a pomohly už nejdné generaci nemocných, například starobylý tibetský recept na omlazení organismu.

Recepty na přípravu tinktur a a nápojů uvedené v této knize mají jeden společný jmenovatel – všechny jsou založena na bázi alkoholu. Tato čirá přírodou destilovaná kapalina se sice v dnešní době stává metlou lidstva, už nejedné generaci nemocných však vrátila zdraví, jak věděli už staří Tibeťané, jejichž dávný lihový recept, nalezený náhodou před 40 lety v jednom himálajském klášteře, se ihned stal celosvětovým hitem. Největšími specialisty v tomto oboru ovšem zůstávají Rusové. Praktická příručka A. Semjonovové přináší ty nejosvědčenější receptury na celou škálu dnes rozšířených chorob, které lze velmi úspěšně léčit i alrternativně pomocí alkoholických nápojů. Jeden prostředek se navíc často uplatní i při několika potížích. Přehledně sestavená praktickáý část vám poskytne všechna potřebná fytoterapeutická schémata a informace k tomu, abyste úspěšně sesnoubili byliny a alkohol k vlastnímu prospěchu.

Postup a metody při přípravě léčiv z bylin. jako konzervant je většinou používán alkohol. Jednotlivé kapitoly se věnují nemocem se společnými symptomy, následuje popis léčivých vlastností bylin účinných na konkrétní zdravotní problémy a receptury. Recepty uvádějí všechny nemoci, které je možné s pomocí těchto přípravků léčit. Příručka se zabývá domácí výrobou léků z léčivých bylin, zejména nápojů a tinktur.

Nakladatelství: » Fontána

Médium / forma: Tištěná kniha

Rok vydání: 2010

Počet stran: 157

Rozměr: 215,0x140,0x15,0 mm

Vydání: Vyd. 1.

Název originálu: Lečebnyje nastojki: kogda pomogajet alkogol’

Spolupracovali: z ruského originálu ... přeložila Veronika Glogarová

Hmotnost: 0,196kg

Jazyk: česky

Vazba: Brožovaná bez přebalu matná

Datum vydání: 201006

Nakladatelské údaje: Olomouc, Fontána, 2007

ISBN: 978-80-7336-330-7

EAN: 9788073363307

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Anketa

Připravujeme

Zatím nikdo nehlasoval