Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Akupunktura ve 21. století, prof. MUDr. Ing. Petr Fiala

kniha

Kniha je první českou moderní publikací svého druhu od listopadu 1989. Má seznámit zájemce o akupunkturu s její historií, tradicí a základy, jakož i s jejím pojetím z hlediska moderní medicíny a praktickými postupy. Součástí publikace je systematika drah a bodů, aurikuloterapie neboli akupunktura ušního boltce, formy a techniky akupunktury či klinická akupunktura – její obecné i speciální indikace v jednotlivých oborech medicíny. Více...

Akce

Běžná cena949,00 Kč
Ušetřili jste150 Kč
Cena s DPH799,00 Kč
ISBN
9788020437990
Kód
KN9788020437990

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Akupunktura ve 21. století, prof. MUDr. Ing. Petr Fiala

 Alternativní produkty

Abeceda Akupunktury, MUDr. Milada Barešová
kniha

395,00 Kč Koupit
  • Kód: KN9788026080701

Podrobný popis Akupunktura ve 21. století, prof. MUDr. Ing. Petr Fiala

Kniha je první českou moderní publikací svého druhu od listopadu 1989. Má seznámit zájemce o akupunkturu s její historií, tradicí a základy, jakož i s jejím pojetím z hlediska moderní medicíny a praktickými postupy. Součástí publikace je systematika drah a bodů, aurikuloterapie neboli akupunktura ušního boltce, formy a techniky akupunktury či klinická akupunktura – její obecné i speciální indikace v jednotlivých oborech medicíny.

Publikace odpovídá curriculu výuky akupunktury na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze pro mediky a na katedře akupunktury a tradiční medicíny Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví v Praze pro postgraduální studium tohoto oboru pro lékaře. Je určena akupunkturistům, rehabilitačním lékařům, neurologům, algeziologům, dále fyzioterapeutům, dalším rehabilitačním pracovníkům, medikům, ale i širší veřejnosti, která chce být informována.

Počet stran: 543

Vazba: brožovaná

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Anketa

Připravujeme:

Zatím nikdo nehlasoval