Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Houbová výživa – biomasa MRL: jemně mletá 100 g

100g biomasy

Bez jakýchkoliv přídatných látek: cenově dostupné balení

Rozmělněná houbová biomasa MRL (Mycology Research Laboratories) již dále není nijak zpracovaná. Pomocí přiložené dávkovací odměrky se snadno dávkuje a umožňuje, aby tělo přišlo do kontaktu s účinnou látkou již čichem i chutí a aby první natrávení proběhlo již v ústech pomocí slin. Vstřebávání účinných látek lze podpořit pečlivým prosliněním. Jedna dávkovací odměrka zarovnaná obsahuje 2 g biomasy.

Okruh uživatelů
Biomasu v prášku upřednostňují lidé, kteří užívají větší denní dávky či kteří nechtějí nadbytečně konzumovat další pomocné látky,
které jsou jinak nutné pro vytvoření tablet. Složitým látkám se ostatně nelze vyhnout ani u kapslí, zejména vegetariánských, které obsahují zbytky různých činidel, navíc u kapslí začíná trávení účinných látek nejdříve až v žaludku.

Význam houbové biomasy MRL (Mycology Research Laboratories)
Houbová biomasa MRL je přírodní prášek asepticky (sterilně) pěstovaného podhoubí (mycélium) se zárodky, tedy „pupeny“ mladých plodnic (primordia) příslušných hub. Biomasa je dále šetrně a hygienicky zpracována v prostředí s pozitivním tlakem vzduchu filtrovaného přes HEPA filtry.
Biomasa MRL proto nabízí zajímavý nutriční přínos, neboť v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extraktů či koncentrátů, a tak výsledný přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě a je dále umocněn využitím celého podhoubí. Plně respektuje celostní principy, protože nabízí samotnou přírodou připravený koktejl z přehršle navzájem spolupracujících a spolusouvisejících prospěšných biodostupných složek - jedná se o skutečně plnokrevný přírodní produkt se zachovanou vysokou enzymatickou aktivitou, která se v biomase neničí díky absenci vyšších teplot při zpracování (suší se při nízké teplotě, nízká teplota se udržuje i při mletí, nic se nepřevařuje ani nevyvařuje), neboť v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extraktů či koncentrátů, a tak výsledný přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě a je dále umocněn využitím celého podhoubí.

Coriolus–MRL mycélium/biomasa 100 g
doplněk stravy

 • Novinka
1 190,00 Kč Koupit
 • Originální název: Coriolus Trametes versicolor, outkovka pestrá, yunzhi
 • Kód: MRLcoriolus100

Cordyceps–MRL mycélium/biomasa 100 g
doplněk stravy

 • Akce
1 550,00 Kč 1 400,00 Kč Koupit
 • Originální název: Cordyceps sinensis SLEVA – končící DMT: 09.11.2020
 • Kód: MRLcordyceps100

Hericium–MRL mycélium/biomasa 100 g
doplněk stravy

 • Originální název: Hericium erinaceus, korálovec ježatý
 • Kód: MRLheri100

Reishi–MRL mycélium/biomasa 100 g
doplněk stravy

 • Originální název: Ganoderma lucidum, lesklokorka lesklá, lingzhi
 • Kód: MRLreishi100

Triton–MRL mycélium/biomasa 100 g
doplněk stravy

 • Originální název: Cordyceps, Reishi, Shiitake
 • Kód: MRLtriton100

Anketa

Připravujeme:

Zatím nikdo nehlasoval