Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Shiitake–MRL (šitake) mycélium/biomasa 250 g

doplněk stravy

Končící expirace 11.08.2018.
Balení obsahuje 250 g jemně mleté biomasy sestávající ze zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycelia) houby: Lentinula edodes, houževnatec jedlý (šitake). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě, a je dále umocněn využitím i jejího enzymaticky aktivního podhoubí. Více...

Doporučujeme Akce

Běžná cena2 290,00 Kč
Ušetřili jste300 Kč
Cena s DPH1 990,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 1 730,43 Kč

Dostupnost: skladem > 5 ks

Značka
Mycology Research Laboratories - MRL
Kód
MRLshii250
Originální název
Lentinula edodes Expirace 11.08.2018

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

 Doporučujeme zakoupit k tomuto produktu

Shiitake–MRL (šitake) mycélium/tablety 90 tbl.
doplněk stravy

590,00 Kč Koupit
  • Originální název: Lentinula edodes, houževnatec jedlý (šitake)
  • Kód: MRLshii

PE taška MRL modrá 200 × 300 mm
taška

3,00 Kč Koupit
  • Kód: TaskamodraMRL

Houby jako elixír života, Anna Lepšová
kniha

99,00 Kč
Nedostupné
  • Kód: KN0091733

Podrobný popis Shiitake–MRL (šitake) mycélium/biomasa 250 g

Končící expirace 11.08.2018.

Balení obsahuje 250 g jemně mleté biomasy sestávající ze zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycelia) houby: Lentinula edodes, houževnatec jedlý (šitake). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě, a je dále umocněn využitím i jejího enzymaticky aktivního podhoubí.

Přípravek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány při výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami či plísněmi, a že nejsou přítomny pesticidy.

Domovinou této lupenité dřevní houby s hnědými klobouky červenavého nádechu a bělavými šupinami je Japonsko, Čína a asijské státy s mírným podnebím. Jako potravina s blahodárnými účinky se používá v Japonsku a Číně již tisíce let. První písemné odkazy sahají až k roku 199 n. l.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Obchodní balení obsahuje 250 g prášku - jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně alespoň s půlhodinovým odstupem od jídla. Při uvedném dávkování vystačí jedno balení biomsy přibližně na 4 měsíce. Každé balení biomasy á 250g obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy.

Navštivte stránky věnované houbové výživě www.houbovavyziva.cz

Datum Minimální trvanlivost do: vyznačeno na obalu.

Složení: 250 g houževnatce jedlého (biomasa): viz Etiketa.

Další názvy této houby, ale s nesprávným přepisem: shitake, šiitake.

Další názvy produktu: houževnatec jedlý (šitake)

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Odkazy

Etiketa

Etiketa