Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Dagger Hakea, květová esence 30 ml

doplněk stravy

Značka Australian BUSH FLOWER Essences – australské květové esence odkazuje na možnost znovunalezení směru života, navrátíme-li se blíže k přírodě. Výroba probíhá velmi šetrným a ekologickým způsobem, aby se životní energie rostlin co nejlépe přenesla do květové esence (australské esence). Více...

Cena s DPH355,00 Kč
Nedostupné
Značka
Australian BUSH FLOWER Essences
Kód
AKEdaggerhakea

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Dagger Hakea, květová esence 30 ml

Podrobný popis Dagger Hakea, květová esence 30 ml

Značka Australian BUSH FLOWER Essences – australské květové esence odkazuje na možnost znovunalezení směru života, navrátíme-li se blíže k přírodě. Výroba probíhá velmi šetrným a ekologickým způsobem, aby se životní energie rostlin co nejlépe přenesla do květové esence (australské esence).

Dagger Hakea /Dýkovitá Hakea/ (Hakea teretifolia) má název podle pichlavých jehliček, které jí vyrůstají na listech. Je určena lidem, kteří cítí nelibost, hořkost a zášť vůči těm, s nimiž si byli velmi blízcí, např. členové rodiny nebo bývalí milenci. Tento odpor často nebývá otevřeně dáván najevo.

V TČM zpevňuje duši HUN - umožňuje odpuštění, otevřené vyjádření svých pocitů.

Užívání : 2x denně (ráno a večer) 7 kapek esence pod jazyk nebo ve sklence vody. Květové esence se mohou aplikovat i vně na postižená místa nebo do koupelí.

Obsah: 30 ml

Složení: květová voda 20 ml, alkohol 10 ml, (12,5% alkoholu).

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky