Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Balíček jarní základní – MRL

doplněk stravy

Balení obsahuje tři balení á 90 tablet různých hub. Každá tableta obsahuje 500 mg biomasy zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycélia) hub blazei, maitake a poria. Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě, a je dále umocněn využitím i jejího enzymaticky aktivního podhoubí. Více...

Akce

Běžná cena1 970,00 Kč
Ušetřili jste197 Kč
Cena s DPH1 773,00 Kč
Značka
Mycology Research Laboratories - MRL
Kód
MRLjarnizakladni

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Podrobný popis Balíček jarní základní – MRL

Balení obsahuje tři balení á 90 tablet různých hub. Každá tableta obsahuje 500 mg biomasy zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycélia) hub blazei, maitake a poria. Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě, a je dále umocněn využitím i jejího enzymaticky aktivního podhoubí.

Balíček houvé výživy jarní základní obsahuje:

BLAZEI-MRL, Agaricus blazei, žampionu brazilského (mandlového), himematsutake — 1ks.

Doporučené dávkování: 2 tablety denně mezi 5. a 9. hodinou s přihlédnutím k orgánovým hodinám dle TČM (tradiční čísnké medicíny).

MAITAKE-MRL, Grifola frondosa, trsnatce lupenitého, huishuhua — 1ks.

Doporučené dávkování: 2 tablety denně mezi 9. a 11. hodinou s přihlédnutím k orgánovým hodinám dle TČM (tradiční čísnké medicíny).

PORIA-MRL, pórnatky kokosové, bukuryo, fuling — 1ks.

Doporučené dávkování: 2 tablety denně mezi 15. a 19. hodinou s přihlédnutím k orgánovým hodinám dle TČM (tradiční čísnké medicíny).

Přípravky MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány při výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami či plísněmi, a že nejsou přítomny pesticidy.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Navštivte stránky věnované houbové výživě www.houbovavyziva.cz

Datum Minimální trvanlivost do: vyznačeno na obalech.

Složení: viz Etiketa.

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Odkazy

Etiketa

Etiketa 1 Etiketa 2 Etiketa 3