Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


WAO1.9 - guifu dihuangwan -wan/pokroutky

doplněk stravy

Balení obsahuje 200 koncentrovaných pokroutek. Cca 37 g pokroutek, což odpovídá 75 g zdrojových bylin. Koncentrace 2 : 1. Datum Minimální trvanlivost do: vyznačeno na obalu. Více...

Cena s DPH220,00 Kč
Značka
Henan Wanxi Pharmaceutical Co. - Wanxi
Kód
2069052
Abecední kód
WAO1.9
Originální název
quifu dihuang wan, jingui shenqi wan

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

WAO1.9 - quifu dihuangwan -pokroutky

 Alternativní produkty

WAO1.9 - jingui shenqi tang - pian/tablety
doplněk stravy

290,00 Kč Koupit
  • Originální název: jingui shenqi tang
  • Kód: 2069042
  • Abecední kód: WAO1.9

Podrobný popis WAO1.9 - guifu dihuangwan -wan/pokroutky

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

V Číně se užívá mnoho prostředků a přípravků, jejichž použití a způsob přípravy nejsou u nás zatím zcela běžné. Jedním z nich jsou i pokroutky. Nelze je konzumovat jako základní potravinu, ale pouze jako doplňky stravy.

Koncentrované pokroutky se vyrábějí z jednotlivých bylin moderním postupem, který upřednostňuje malý objem a praktičnost užívání.

Pokroutky jsou starou lékárenskou formou, kterou v současnosti v na Západě nahradilo používání tablet a dražé. Použití této formy má však u čínských přípravků své opodstatnění, neboť některé rostliny se do nich používají čerstvé, což by při využívání tablet či dražé nebylo možné.

Doporučené dávkování 2 x denně 4 pokroutky s alespoň půlhodinovým odstupem od jídla. Při uvedeném dávkování vystačí balení přibližně na jeden měsíc.

Další používané názvy:

  • jin gui shen qi wan jia jian
  • gui-fu dihuangwan jiajian (gui fu di huang wan jia jian)
  • WAO1.9-2069

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky