Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


M-type jehly s kovovým držátkem a zaváděcí trubičkou

Sterilizované kovové akupunkturní jehly SEIRIN M-type se zaváděcí trubičkou, které mohou být použity pro akupunkturu s moxou nebo elektroakupunkturu.

Prodej jehel SEIRIN M-type byl ukončen, místo nich lze použít jehly L-type.

Jehla M-type má jednoduchou kovovou rukojeť a je vyrobena výhradně z nerezové oceli. Nemá žádnou přidržovací a rozlišovací destičku, jako je tomu u ostatních jehel Seirin.

Držátko je o 5 mm delší než u L-typu, manipulace s jehlou je tak snadná. M-type obsahuje vodicí trubice s tenčím vnitřním průměrem pro snížení vůle mezi držadlem a trubicí po zasunutí a měkčí plastové vodicí trubice pro usnadnění vkládání jehel pod úhlem.

Přehled barevného rozlišení jehel dle průměru a velikosti

Barva na krabičce Označení Průměr v mm Délka
Limetkově zelená 01 0,14 30 40 -
Červená 1 0,16 30 40 50
Žlutá 2 0,18 30 40 50
Modrá 3 0,20 30 40 50
Fialová 5 0,25 30 40 50

Kdo je společnost SEIRIN

Japonská společnost SEIRIN Corporation byla založena v roce 1978 a zaměřila se na vývoj a nejmodernější technologii výroby akupunkturních jehel. Akupunkturní jehly SEIRIN jsou v Japonsku vyráběny a jsou ceněny pro vysokou kvalitu a bezbolestné užití.

Proč nesou jehly SEIRIN tak vysokou kvalitu

Je to díky pokročilé technologii výroby, která je výsledkem precizního japonskému přístupu a neustálého zavádění inovativních technologických postupů. Ocel pro jehly je vyráběna podle přísných interních standardů společnosti. Korekční technologie upravuje drát do přímky a zajistí stále stejný průměr drátu s přesností 0,001 mm. Díky této technologii jehla při průniku do kůže zajišťuje bezbolestný vpich. Navíc každý technologický krok je kontrolován dle přísných interních pravidel.

Více informací o jehlách SEIRIN M-type, o technologii výroby nebo výrobním procesu jehel SEIRIN naleznete na www.seirin.cz