Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


lotos kořen, klouby oujie - 50 g

zpracovaná zelenina - sušená zelenina

Balení obsahuje 50 g lotosu kloubů kořene, oujie, Nelumbinis rhizomatis nodus. V Číně se užívá ve stravě mnoho prostředků a přípravků, jejichž použití a způsob přípravy nejsou u nás zatím zcela běžné. Jedním z nich je i tento, nelze ho konzumovat jako základní potravinu, ale pouze jako potravinu doplňkovou. Více...

Cena s DPH79,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 70,54 Kč

Dostupnost: skladem > 5 ks

Značka
Bylinky TČM
Kód
TU 007 50
Originální název
oujie

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Podrobný popis lotos kořen, klouby oujie - 50 g

Balení obsahuje 50 g lotosu kloubů kořene, oujie, Nelumbinis rhizomatis nodus. V Číně se užívá ve stravě mnoho prostředků a přípravků, jejichž použití a způsob přípravy nejsou u nás zatím zcela běžné. Jedním z nich je i tento, nelze ho konzumovat jako základní potravinu, ale pouze jako potravinu doplňkovou.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Způsob přípravy:

Připravte si cca 1/2 litru vody na vývar a použijte kousky dle potřeby. Vařte asi 30 minut na mírném ohni. Vývar i s kousky je možno přidávat do jídel čínského charakteru.

Je potřeba dodržovat tradiční čínský způsob přípravy, to jest nepoužívat kovové předměty během celé doby přípravy, vařit ve skleněné či keramické nádobě, a k míchání a cezení použít dřevěné, případně umělohmotné předměty.

Doporučujeme recept:

Složení:

klouby kořene lotosu (Nelumbo nucifiera)

Dávkování: maximální denní dávka je 5 g.

Země původu: Čína

Balení: 50 g

Složení: viz Etiketa

Datum Minimální trvanlivost do: vyznačeno na obalu.

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Etiketa

Etiketa