Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Dětská tuina, Tradiční čínské masáže dětí, Vladimír Ando

kniha

Představujeme vám unikátní titul Dětská tuina – Tradiční čínské masáže dětí od Mgr. Vladimíra Anda, Ph. D..
Publikace představuje tradiční čínské dětské masáže, založené na staletých zkušenostech generací praktiků. Jednoduchými metodami, přístupnými i laikům, můžete řešit mnoho zdravotních problémů, běžných v dětském věku a působit preventivně na jeho zdravý vývoj.
Knihu pro kvalitní zpracování syndromologického rozpadu a výkladu u nejčastějších obtíží dětí ocení i praktici a studenti TČM, i když třeba masáže tuina nedělají. Více...

Cena s DPH590,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 536,36 Kč

Dostupnost: skladem > 5 ks

Značka
Knihy
Kód
KN9788090659629

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Tradiční čínské masáže dětí, Mgr. Vladimír Ando, Ph. D.

 Související produkty

Podrobný popis Dětská tuina, Tradiční čínské masáže dětí, Vladimír Ando

Zdraví dítěte je jistě první starostí každého rodiče. Tato publikace se může stát vaším užitečným pomocníkem k tomu, jak vlastními silami účinně pomoci zdravému vývoji dítěte. Tradiční čínské dětské masáže představují unikátní propracovaný systém založený na staletých zkušenostech generací praktiků.

Jednoduchými metodami, přístupnými i laikům, umožňují pozitivně ovlivňovat zdravotní stav dítěte. Kniha zevrubně pojednává o všech aspektech čínských dětských masáží, historii počínaje přes charakterizování dětského organismu, jak jej vnímá čínská medicína, způsoby vyšetřování, specifické techniky a body používané jenom v dětských masáží až po ozdravné a preventivní metody. Největší důraz je kladen na praktickou část, která podrobně vysvětluje, jak konkrétně postupovat u různých zdravotních problémů.

Knihu pro kvalitní zpracování syndromologického rozpadu a výkladu u nejčastějších obtíží dětí ocení i praktici a studenti TČM, i když třeba masáže tuina nedělají.

Editor Mgr. Vladimír Ando, Ph. D.

Vystudoval obor sinologie–orientalistika na Fylozofické fakultě Univerzity Karlovy (1983). Na přelomu let 1985 a 1986 absolvoval desetiměsíční postgraduální stáž na Univerzitě Fudan v Šanghaji a později více krátkodobých studijních pobytů na Čínské akademii společenských věd, na tamních univerzitách a v nemocnicích čínské medicíny v Pekingu a Tianjinu. Přes třicet let se zabývá studiem čínského lékařství a specializuje se na jeho základní teorie a na práci s původními čínskými prameny z této oblasti. Je autorem děl Klasická čínská medicína, Základy teorie I—V, Farmakologie klasické čínské medicíny a dalších.

Vydáno: 2019, © TCM Consulting and Publishing z.s.

Počet stran: 311

Editor: Mgr. Vladimír Ando, Ph. D.

Vazba knihy: pevná vázaná

Vydání: první

ISBN: 978-80-906596-2-9

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky