Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Akutní balíček, tablety - Bylinkárna TČM

doplněk stravy

Akutní balíček obsahuje 3 x 60 ks tablet á 300 mg. Každá tableta Sinecura odpovídá 1,5 g zdrojových (sušených) bylinek. Koncentrace 5 : 1.
Pro Belgicko-nizozemskou společnost Sinecura tablety vyrábí firma Kaiser Pharmaceutical Taiwan, firma se 40letou tradicí výroby kvalitních bylinných přípravků. Více...

Nejprodávanější Akce

Běžná cena870,00 Kč
Ušetřili jste87 Kč
Cena s DPH783,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 680,87 Kč

Dostupnost: skladem > 5 ks

Kód
BALnachlazeni
Originální název
EAF6.9, EAN4.9, EBX2.9

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Podrobný popis Akutní balíček, tablety - Bylinkárna TČM

Akutní balíček obsahuje 3 x 60 ks tablet á 300 mg. Každá tableta Sinecura odpovídá 1,5 g zdrojových (sušených) bylinek. Koncentrace 5 : 1.

Pro Belgicko-nizozemskou společnost Sinecura tablety vyrábí firma Kaiser Pharmaceutical Taiwan, firma se 40letou tradicí výroby kvalitních bylinných přípravků.

Akutní balíček obsahuje tři balení á 60 tablet:

Nejmodernější technologie výroby umožňující šetrné zpracování bylin do podoby tablet

autentizace bylin pomocí TLC, HPLC, při vaření jímání éterických olejů Kaiserem patentovaným zařízením, aby se mohly vrátit následně do koncentrátu před prováděním granulace.

Probíhá několikanásobná kontrola kvality (při příjmu bylin, po výrobě, při přijetí v Sinecuře (vč. pesticidy 200+), kontrolní rozbory PRAGONu). Více informací ke kontrole kvality a k postupu výroby naleznete na internetových stránkách www.sinecura.cz

„Vhodné při zvýšeném tělesném výkonu.“

„To nejlepší, co můžeme z tradičních směsí ve formě tablet dostat!“

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Doporučené dávkování 2 -6 tablet denně s alespoň půlhodinovým odstupem od jídla zapít dostatečným množsvím¨vlažné vody. Při uvedeném dávkování vystačí každé balení přibližně na jeden měsíc.

Složení: viz Etiketa

Datum Minimální trvanlivost do: vyznačeno na obalech.

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Odkazy

Anketa

Připravujeme:

Zatím nikdo nehlasoval