Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Rozmarýn + Paprika, bylinný masážní gel 290 g

bylinný masážní gel

Masážní hydrogel Rozmarýn + Paprika příznivě působí při odstraňování stagnaci (energie, krve, tělních tekutin) v pokožce, které jsou vyvolány škodlivou vlhkostí, větrem a chladem. Více...

Cena s DPH199,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 164,46 Kč

Dostupnost: skladem > 5 ks

Značka
IB Cosmetic
Kód
IBrozmarynpaprika

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Rozmarýn + Paprika, bylinný masážní gel 290 g_121

 Související produkty

Eukalyptus + Máta, bylinný masážní gel 290 g
bylinný masážní gel

199,00 Kč Koupit
  • Kód: IBeukalyptusmata

Podrobný popis Rozmarýn + Paprika, bylinný masážní gel 290 g

Masážní hydrogel Rozmarýn + Paprika příznivě působí při odstraňování stagnaci (energie, krve, tělních tekutin) v pokožce, které jsou vyvolány škodlivou vlhkostí, větrem a chladem.

Originální kombinace léčivých bylinek rozmarýnu, papriky, jírovce, levandule a kostivalu prokrvuje pokožku a působí mírně hřejivě. Gel ovlivňuje pružnost a pevnost pokožky. Pravidelnou aplikací se postupně obnoví přirozené proudění v postižených tkáních. Přípravek se snadno roztírá a nedráždí pokožku. Receptura je sestavena na základě poznatků tradiční čínské medicíny.

Účinky na pokožku dle TČM (tradiční čínské medicíny):

  • rozhýbává čchi a zastavuje bolest - xingqi, zhitong
  • zmenšuje otoky a rozptyluje zauzleniny - xioazhong, sanja

Hydromasážní gely jsou polymerní látky, které s hydrofilními látkami (vodorozpustnými) vytvářejí vnitřní gelovou síť, jsou schopny s vodorozpustnými látkami bobtnat. Slouží jako nosiče účinných látek. Dobře smáčí povrch pokožky, čímž se zvyšuje propustnost a přestup účinných látek do vnitřních struktur. Aplikace v podobě masážních gelů může být výhodně využívána k ošetření povrchových kožních problémů (mikrovarixy, hematomů), u kterých lze očekávat příznivé uplatnění jeho antikoagulační, antitrombotického a protizánětlivého účinku.

Složení: Aqua, Isopropyl alcohol, Propylene glykol, Carbomer, Sodium hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sympitum officinale, Aesculus hyppocastanum, Capsicum frutescens, Rosmarinus officinalis, Lavandula angustifolia, PEG-20 sorbitan monolaureate, Arnica Montana, CI 42510

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Anketa

Připravujeme:

Zatím nikdo nehlasoval