Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Snadný dech - keli/rozpustné granulky 50 g

doplněk stravy

Balení obsahuje 50 g rozpustného granulovaného prášku, kde 1g granulovaného prášku odpovídá 6 g zdrojových bylin. Koncentrace 6 : 1. Malé poklady jsou nová řada sestavená prof. Giovannim Maciociou se zohledněním na 37letou praxi. Více...

Cena s DPH360,00 Kč
Značka
Giovanni Maciocia - GM
Kód
LT01
Originální název
Breathe Easy; suzi jiangqi tang jiajian Expirace 12/2015

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

 Alternativní produkty

Snadný dech – keli/rozpustné granulky 30 g
doplněk stravy

490,00 Kč Koupit
  • Originální název: Breathe Easy; suzi jiangqi tang jiajian
  • Kód: LTN11
  • Abecední kód: LTN11

NAC1.9 - suzi jiangqi tang - pian/tablety
doplněk stravy

290,00 Kč Koupit
  • Originální název: suzi jiangqi tang
  • Kód: 2809042
  • Abecední kód: NAC1.9

Podrobný popis Snadný dech - keli/rozpustné granulky 50 g

Končící expirace 12/2015. Balení obsahuje 50 g rozpustného granulovaného prášku, kde 1g granulovaného prášku odpovídá 6 g zdrojových bylin. Koncentrace 6 : 1. Malé poklady jsou nová řada sestavená prof. Giovannim Maciociou se zohledněním na 37letou praxi.

Každá šarže každého přípravku řady The Little Treasures se podrobuje pečlivým analýzám, aby byla zajištěna konzistentnost a stabilní množství aktivních látek. Více informací ke kontrole kvality a k postupu výroby naleznete na internetových stránkách www.maciocia.cz

Doporučené dávkování 0,5 - 2g rozpustného granulovaného prášku rozpusťte ve sklenici vroucí vody 1 - 3x denně s alespoň půlhodinovým odstupem od jídla. Ke každému balení je přiložena dávkovací lžička , která odměřuje 1g rozpustného granulovaného přášku. Při uvedeném dávkování vystačí balení přibližně na jeden měsíc.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Datum Minimální trvanlivost do: vyznačeno na obalu.

Složení: viz Etiketa

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Odkazy