Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Seminář: Bylinná kosmetika dle poznatků TČM, 29.05.2017

seminář

Seminář pořádá PRAGON s.r.o. ve spolupráci s firmou IB Cosmetic a jejím zakladatelem Ing. Ivanem Bokrošem. Jedná se o unikátní spojení celoživotních technologických zkušeností Ing. Ivana Bokroše z výroby kosmetických přípravků a poznatků tradiční čínské medicíny (TČM). Více...

Cena s DPH200,00 Kč
Kód
SeminarIB
Originální název
Seminář se koná v pondělí 29.05.2017

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Bylinná kosmetika dle poznatků TČM, 29.05.2017

Podrobný popis Seminář: Bylinná kosmetika dle poznatků TČM, 29.05.2017

Seminář pořádá PRAGON s.r.o. ve spolupráci s firmou IB Cosmetic a jejím zakladatelem Ing. Ivanem Bokrošem. Jedná se o unikátní spojení celoživotních technologických zkušeností Ing. Ivana Bokroše z výroby kosmetických přípravků a poznatků tradiční čínské medicíny (TČM).

Firma IB Cosmetic vyrábí od roku 1992 v Bratislavě parfumérské, kosmetické a toaletní přípravky. Ing. Ivan Bokroš je absolventem CHTF SVŠT v Bratislavě a též Univerzity tradiční čínské medicíny Guangming Peking v oboru fytoterapie. Své bohaté znalosti a zkušenosti z TČM, využívá pro sestavování bylinných přípravků pro ozdravnou kosmetiku, masáže i pro guashu (specifický typ čínské masáže).

Medailonek o kosmetice IB:

Oproti běžně dostupné přírodní kosmetice, přináší IB Cosmetic alternativní pohled na kombinování bylinných složek v recepturách. Přípravky IB Cosmetic jsou sestavovány na principech jin a jangu, tedy harmonizace protikladů. Při nastolování rovnováhy se vždy hledá příčina, která nerovnováhu vyvolala. Když je jang v disharmonii, je třeba vyrovnat protikladný jin; když je jin v disharmonii, je třeba vyrovnat protikladný jang; obdobně je třeba horkost ochladit, chlad zahřát, plnost je třeba vypustit, prázdnotu doplnit a stagnaci rozhýbat.

Téma: Bylinná kosmetika dle TČM a její každodenní využití v praxi

Obsah:

  • Seznámení s jednotlivými druhy pokožky
  • Detailnější seznámení s originálními recepturami bylinných přípravků
  • Používání jednotlivých přípravků, včetně praktických ukázek

Určení semináře:

  • Vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé praktiky a terapeuty TČM

Lektor: Ing. Ivan Bokroš

Místo konání: Sál Vodního Draka, Dělnická 54, Praha 7.

Datum a čas konání: pondělí 29. 05. 2017, 9:00 – 12:00, 14:00 – 16:30 hodin (registrace 8:30 – 9:00 hodin)

Doplňkové informace: seminář je možno zakoupit zvlášť, nebo společně s dalším zbožím z našeho eshopu. Pokud seminář objednáte s dalším zbožím, celý proces nákupu bude stejný, jak jste zvyklí. Pokud budete objednávat pouze seminář, tak při platbě kartou nebo převodem Vám pošleme daňový doklad o úhradě semináře na email z registrace; při platbě na dobírku tento doklad obdržíte obálkou na dobírku (PPL, nebo Česká pošta); resp. při hotovostní platbě ve výdejně ho obdržíte proti platbě.

Upozornění: Místo je rezervováno vždy pro osobu uvedenou v uhrazeném daňovém dokladu. Platba za seminář není převoditelná na jiné osoby. Zakoupením semináře souhlasíte se stornovacími podmínkami (viz níže).

Stornovací podmínky: do 14 dnů před seminářem bez storno poplatku, storno 13 dnů a méně před seminářem 100 % z celkové částky. Storno provádějte emailem zaslaným na adresu prodej@pragon.cz, do emailu uveďte číslo daňového dokladu (= variabilní symbol), kterým byl seminář nakoupen. Peníze budou vráceny buď na účet, ze kterého byla původní úhrada provedena, nebo složenkou na adresu dle daňového dokladu.

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Anketa

Připravujeme:

Zatím nikdo nehlasoval