Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Zvonkohra JIN-JANG zlatá

fengshui pomůcka

Překrásná zvonkohra symbolizující prolínání se energií JIN a JANG.
Větrná kovová zvonkohra Jin a Jang s pěti zvukovými trubicemi, kombinovaná s přírodním dřevem. Vytvořte si pomocí této krásné zvonkohry melodii, při které se budete cítit uvolnění, bez stresu a budete mít pocit harmonie a uvolněné mysli. Chcete nebo potřebujete potlačit negativní energii? Pak je pro vás zvonkohra s pěti trubicemi ta pravá.
Kovové části jsou vyrobeny z hliníku, symbol Jin a Jang je dřevěný. Celková délka zvonkohry je cca 40 cm. Více...

Cena s DPH220,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 181,82 Kč

Dostupnost: skladem > 5 ks

Kód
FI630

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Zvonkohra JIN-JANG zlatá

 Související produkty

Podrobný popis Zvonkohra JIN-JANG zlatá

Překrásná zvonkohra symbolizující prolínání se energií JIN a JANG. Kombinace dřeva a kovu v černozlatém provedení. Nádherný zvuk, precizní provedení.

Jing a Jang jsou 2 univerzální životní síly, vzájemně neoddělitelné, vzájemně působící a ovlivňující protiklady. Jin energie je vnímána jako intuitivní, pasivní a poskytuje tichou duchovní sílu. V přírodě symbolizuje ženskou energii, která zosobňuje jemnou ženskou sílu a empatii. Jang je životní energie aktivní, dynamická a temperamentní. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Poskytuje sílu fyzické energie. Společně by měly vytvářet pozitivní energii a být v souladu.

Kovová zvonkohra se umisťuje na západ nebo severozápad, poskytuje silnou ochranu proti vašemu okolí a je populární a tradiční bariérou proti nepříjemným sousedům. Optimální je umístit zvonkohru tak, aby byla chráněná před povětnostními vlivy. Chraňte svou zvonkohru před extrémními výkyvy počasí, jako jsou dlouhé horké nebo naopak mrazivé dny. Po takovou dobu ji ukládejte do interiéru.

Délka cca 40 cm.

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky