Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Pleurotus–MRL, Hlíva ústřičná

Pleurotus–MRL

Po celém světě rozšířená lupenitá dřevní houba s šedavými masitými klobouky. Obvykle roste v bohatých, stupňovitě nad sebou seřazených trsech na dřevě živých i mrtvých stromů, zejména pak i na pařezech. V současnosti jsou její účinky předmětem mnoha západních výzkumů, např. v ČSSR již od 60 – 70 let minulého století.

Pleurotus–MRL (hlíva ústřičná) mycélium/tablety 90 tbl.
doplněk stravy

  • Doporučujeme
  • Akce
  • Originální název: Pleurotus ostreatus, hlíva ústřičná
  • Kód: MRLpleu

Pleurotus–MRL (hlíva ústřičná) mycélium/biomasa 250 g
doplněk stravy

  • Akce
  • Originální název: Pleurotus ostreatus, hlíva ústřičná
  • Kód: MRLpleu250

Význam houbové biomasy MRL (Mycology Research Laboratories)

Houbová biomasa MRL je přírodní prášek asepticky (sterilně) pěstovaného podhoubí (mycélium) se zárodky, tedy „pupeny“ mladých plodnic (primordia) příslušných hub. Biomasa je dále šetrně a hygienicky zpracována v prostředí s pozitivním tlakem vzduchu filtrovaného přes HEPA filtry.

Biomasa MRL proto nabízí zajímavý nutriční přínos, neboť v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extraktů či koncentrátů, a tak výsledný přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě a je dále umocněn využitím celého podhoubí. Plně respektuje celostní principy, protože nabízí samotnou přírodou připravený koktejl z přehršle navzájem spolupracujících a spolusouvisejících prospěšných biodostupných složek - jedná se o skutečně plnokrevný přírodní produkt se zachovanou vysokou enzymatickou aktivitou, která se v biomase neničí díky absenci vyšších teplot při zpracování (suší se při nízké teplotě, nízká teplota se udržuje i při mletí, nic se nepřevařuje ani nevyvařuje).

Anketa

Připravujeme:

Zatím nikdo nehlasoval