Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Pyonex ušní a kožní jehly s mikroporézní hmotou

New Pyonex

Jehly SEIRIN Pyonex s mikroporézní hmotou jsou vhodné hlavně pro ušní, ale i pro kožní akupunkturu.

Pyonex byl navržen s ohledem na pohodlí pacienta i lékaře. Inovované jehly Pyonex navazují na tradici jemných, bezbolestných a bez stresových tiskových jehel společnosti SEIRIN. Patentované plastové pouzdro umožňují akupunkturistovi aplikovat jehlu, aniž by se dotkl špičky jehly nebo povrchu lepicí pásky Micropore ™. Hypoalergenní lepicí páska je bez latexu a umožňuje pokožce dýchat během aplikace. Páska je odolná vůči potu a mechanickému namáhání. Každý hrot jehly je vyroben stejnou technologií hladkého zavedení jako u řady Seirin J-Type, což vede k příjemnému a bezbolestnému zážitku pacienta.

Délku jehly je možné snadno určit dle barevného značení obalu. Krabička obsahuje 100 jehel.

Akupunkturní jehly Seirin Pyonex / 0,2×1,5 mm
akupunkturní pomůcka

510,00 Kč Koupit
  • Kód: SNP0,2x1,5

Akupunkturní jehly Seirin Pyonex / 0,2×1,2 mm
akupunkturní pomůcka

510,00 Kč Koupit
  • Kód: SNP0,2x1,2

Akupunkturní jehly Seirin Pyonex / 0,17×0,9 mm
akupunkturní pomůcka

510,00 Kč Koupit
  • Kód: SNP0,17x0,9

Přehled barevného rozlišení jehel dle průměru a velikosti

Barva Průměr v mm Délka
Oranžová 0,11 0,3 mm
Žlutá 0,15 0,6 mm
Zelená 0,17 0,9 mm
Modrá 0,20 1,2 mm
Růžová 0,20 1,5 mm

Jak aplikovat akupunkturní jehly Pyonex

Jehly Pyonex aplikujte se zbytkem krycí folie přímo na požadované místo a lehce přitlačte pro průnik jehly do kůže. Následně zbytek krycí fólie nadzvedněte, odstraňte z krycí pásky a pásku přiložte zpět na kůži.

Kdo je společnost SEIRIN

Japonská společnost SEIRIN Corporation byla založena v roce 1978 a zaměřila se na vývoj a nejmodernější technologii výroby akupunkturních jehel. Akupunkturní jehly SEIRIN jsou v Japonsku vyráběny a jsou ceněny pro vysokou kvalitu a bezbolestné užití.

Proč nesou jehly SEIRIN tak vysokou kvalitu

Je to díky pokročilé technologii výroby, která je výsledkem precizního japonskému přístupu a neustálého zavádění inovativních technologických postupů. Ocel pro jehly je vyráběna podle přísných interních standardů společnosti. Korekční technologie upravuje drát do přímky a zajistí stále stejný průměr drátu s přesností 0,001 mm. Díky této technologii jehla při průniku do kůže zajišťuje bezbolestný vpich. Navíc každý technologický krok je kontrolován dle přísných interních pravidel.

Více informací o jehlách SEIRIN Pyonex, o technologii výroby nebo výrobním procesu jehel SEIRIN naleznete na www.seirin.cz