Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Reflexní terapie obličeje, Marie-France Muller

kniha

Tato prakticky zaměřená kniha je podrobnou učebnicí u nás málo známé vietnamské metody reflexní terapie obličeje zvané Dien’ Cham’. Její předností je především to, že stimulace bodů na obličeji se neprovádí akupunkturními jehlami, nýbrž jednoduše prsty nebo kulatým koncem propisovačky. Více...

Novinka

Cena s DPH358,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 358,00 Kč

Dostupnost: skladem < 5 ks

Značka
Knihy
Kód
KN9788089115860

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Reflexní terapie obličeje, Marie-France Muller

Podrobný popis Reflexní terapie obličeje, Marie-France Muller

Tato prakticky zaměřená kniha je podrobnou učebnicí u nás málo známé vietnamské metody reflexní terapie obličeje zvané Dien’ Cham’. Její předností je především to, že stimulace bodů na obličeji se neprovádí akupunkturními jehlami, nýbrž jednoduše prsty nebo kulatým koncem propisovačky.

Nemusíte pronikat do složitých principů teorie pěti elementů, jin-jangu ani čínské medicíny. K tomu, abyste kdykoliv, kdekoliv a během několika málo minut vyléčili sebe nebo někoho druhého, vám postačí, jestliže si nastudujete umístění zhruba šedesáti základních bodů na obličeji. Úleva se dostaví téměř okamžitě a výsledky jsou neuvěřitelné. Ve druhé části knihy je uveden podrobný rejstřík prakticky všech nemocí, u nichž jsou vždy nakresleny příslušné body v obličeji, které je třeba stimulovat. Tento druh reflexní terapie má bez nadsázky zázračné účinky. Není třeba ničemu věřit, stačí vyzkoušet.

Žánr: Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: 2005 , Eugenika

Počet stran: 253

Jazyk vydání: český

Vazba knihy: měkká / brožovaná

ISBN: 80-89115-86-1

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Anketa

Připravujeme

Zatím nikdo nehlasoval