Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Čínský horoskop na rok 2010 - Neil Somerville

kniha

Čínský horoskop na rok 2010 - Neil Somerville Více...

Cena s DPH20,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 20,00 Kč

Dostupnost: skladem < 5 ks

Značka
Knihy
Kód
KN9788073842383

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Čínský horoskopna rok 2010 - Neil Somerville

 Související produkty

Podrobný popis Čínský horoskop na rok 2010 - Neil Somerville

S vynikajícím dílem Neila Somervilla seznamuje Baronet své čtenáře pravidelně od roku 1998. V onom roce - roce Tygra - to bylo poprvé, kdy jeho čínské horoskopy dostali do rukou, aby si je okamžitě oblíbili. Tento proslulý astrolog bude tedy Vašim průvodcem letos již po jedenácté a věříme, že bude průvodcem úspěšným.

Na Neila Somervilla musíme prozradit, že se orientalistikou zabývá mnohem hlouběji než jenom v podobě astrologie, je na příklad autorem knihy Čínských milostných písní, které před osmi lety vydalo nakladatelství Thorsons.

Občas zazní zcela logická otázka, čím se čínské horoskopy odlišují od evropských. Znamení čínského horoskopu je sice rovněž dvanáct, nečlení se však po měsících jako v evropské astrologii, ale vždy po roce. Každý rok začíná i končí koncem ledna nebo začátkem února a je zasvěcen jinému zvířeti. Je až neuvěřitelné, kolik shodných nebo aspoň podobných charakteristických rysů nalezneme mezi zvířaty a lidmi narozenými v příslušném období. Čínský horoskop se liší od evropského také tím, že kromě dvanácti znamení se ještě dělí na pět prvků, které mají na svá znamení významný účinek. Dohromady tedy popisuje šedesát různých typů osobnosti.

Rok 2010 bude podle čínského horoskopu rokem Tygra, a nás přirozeně zajímá, co nám stará orientální moudrost říká o tom, jak a před čím se ochránit, jaké můžeme chovat naděje a jak pro sebe vytěžit maximum v souladu se svým osobním znamením.

Počet stran:359

Vazba knihy:Vázaná s přebalem

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky