Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Tajná medicína čarodějek: Šamanské tradice v Evropě, Wolf-Dieter Storl

kniha

Tato kniha nabízí vhled do fascinující oblasti historie naší kultury a lékařství: do léčitelského umění čarodějnic, k „alternativním“ praktikám zakázaným, zavrhovaným, potlačovaným státem i církví. Čarodějná medicína je bouřlivá, nekontrolovatelná a vzpírá se tradičním pořádkům. Nahání strach, neboť rozhoduje o životě či smrti. Čarodějná medicína je kultem – šamanským léčitelským kultem, týkajícím se posvátných, tj. účinných bylin. Přináší uzdravení a ještě mnohem více: radost a poznání, opojení a mystické vhledy. Více...

Cena s DPH488,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 488,00 Kč

Dostupnost: skladem < 5 ks

Značka
Knihy
Kód
KN9788076510593

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Tajná medicína čarodějek: Šamanské tradice v Evropě, Wolf-Dieter Storl

 Související produkty

Podrobný popis Tajná medicína čarodějek: Šamanské tradice v Evropě, Wolf-Dieter Storl

Tato kniha nabízí vhled do fascinující oblasti historie naší kultury a lékařství: do léčitelského umění čarodějnic, k „alternativním“ praktikám zakázaným, zavrhovaným, potlačovaným státem i církví. Čarodějná medicína je bouřlivá, nekontrolovatelná a vzpírá se tradičním pořádkům. Nahání strach, neboť rozhoduje o životě či smrti. Čarodějná medicína je kultem – šamanským léčitelským kultem, týkajícím se posvátných, tj. účinných bylin. Přináší uzdravení a ještě mnohem více: radost a poznání, opojení a mystické vhledy.

Spolu s autory podnikneme výpravu, jejíž pátrání nás zavede k prapůvodu léčitelského umění – skrze antickou mytologii k léčitelce lidstva, uznané církevními úřady, a odsud dál ke ztělesnění smyslnosti a nakonec k travičce. Kniha otevírá dveře ke skryté a potlačované moudrosti čarodějné medicíny a ukazuje cesty, jak znovu využít léčivé rostliny našich předků.

Autor: Wolf-Dieter Storl; Christian Rätsch; Claudia Müller-Ebelingová

Rok vydání: 2021

Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá

Jazyk česky

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky