Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Léčivá síla vitaminů, minerálů a dalších látek

kniha

Tato kniha přináší ucelené informace o jednotlivých vitaminech, minerálech a dalších významných látkách, které jsou součástí potravinových doplňků. Více...

Cena s DPH228,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 207,27 Kč

Dostupnost: skladem

Značka
Knihy
Kód
KN9788086231365

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Léčivá síla vitaminů, minerálů a dalších látek - Jarmila Mandžuková

 Související produkty

Varovné signály očkování
kniha

279,00 Kč
Nedostupné
  • Kód: KN9788087494042

Podrobný popis Léčivá síla vitaminů, minerálů a dalších látek

Vitaminy a minerály jsou nezbytné pro lidský život a výzkum těchto látek doznal obrovského pokroku. Denně se objevují nové překvapivé poznatky o vazbách mezi přirozenými potravinami, potravinovými doplňky a lidským zdravím. Potraviny a potravinové doplňky působí nejen preventivně, ale jsou i vhodným prostředkem při léčení mnoha chorob a zdravotních potíží.

Bohatý a pestrý výběr těchto doplňků, které jsou k dostání v lékárnách či prodejnách se zdravou výživou, je pro běžného spotřebitele mnohdy matoucí a nepřehledný. Navíc existuje nejen řada synteticky vyrobených vitaminů či minerálů, ale i mnoho výrobků, jejichž základem jsou výtažky z různých rostlin. Chcete-li se orientovat v nepřeberné nabídce potravinových doplňků a správně zvolit s ohledem na váš zdravotní stav, věk a životní styl, seznamte se s povahou a vlastnostmi jednotlivých doplňků. Tato kniha přináší ucelené informace o jednotlivých vitaminech, minerálech a dalších významných látkách, které jsou součástí potravinových doplňků.

Počet stran:268

Vazba:Vázaný

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Anketa

Připravujeme

Zatím nikdo nehlasoval