Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Terapeutické využití tejpování, Jitka Kobrová, Robert Válka

kniha

Kniha přináší komplexně zpracovanou problematiku tejpování. Je to v současnosti jedna z nejpopulárnějších metod ve fyzioterapii, rehabilitačním lékařství a také v terapii sportovců. Kniha je zaměřena nejen prakticky, jak tomu u podobných publikací bývá. Kniha přináší kromě praktického využití u konkrétních diagnóz a klinických stavů i podrobný popis technik tejpování a hlavně princip jeho působení na organizmus, historii tejpování a fyziologii účinku tejpování v závislosti na jeho vlastnostech. Více...

Cena s DPH299,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 299,00 Kč

Dostupnost: skladem < 5 ks

Značka
Knihy
Kód
KN9788027101818

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Terapeutické využití tejpování, Jitka Kobrová, Robert Válka

 Související produkty

Titanové nůžky na tejpy
nůžky

289,00 Kč Koupit
  • Kód: 3386

Akupresurní tejpování, Winfried Weber
kniha

  • Novinka
368,00 Kč Koupit
  • Kód: KN9788073369828

Podrobný popis Terapeutické využití tejpování, Jitka Kobrová, Robert Válka

Kniha přináší komplexně zpracovanou problematiku tejpování. Je to v současnosti jedna z nejpopulárnějších metod ve fyzioterapii, rehabilitačním lékařství a také v terapii sportovců. Kniha je zaměřena nejen prakticky, jak tomu u podobných publikací bývá. Kniha přináší kromě praktického využití u konkrétních diagnóz a klinických stavů i podrobný popis technik tejpování a hlavně princip jeho působení na organizmus, historii tejpování a fyziologii účinku tejpování v závislosti na jeho vlastnostech.

Kniha navazuje na úspěšnou předchozí publikaci s názvem Terapeutické využití kinesio tapu a podobně jako předchozí kniha je určena sportovním lékařům, ortopedům, fyzioterapeutům, ergoterapeutům, lékařským i nelékařským odborníkům a je vhodná také pro studenty zejména bakalářských a magisterských oborů specializujících se ve zdravotnictví.

Počet stran: 152

Rok vydání: 2017

Nakladatelství: Grada

ISBN: 978-80-271-0181-8

EAN: 9788027101818

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky