Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Dětské nemoci a jak je léčit, Anja Tochtermann

kniha

Anja Tochtermann nepovažuje nemoci za "vykolejení", nýbrž za pokusy našeho tělesného duševního organismu dostat se do rovnováhy. Před tímto pozadím jsou klasické dětské nemoci pouhými přechodnými stádii na cestě k větší integritě. Když preventivně podpoříme vitální sílu, dají se přechodná stádia zvládnout poměrně snadno a často nemoc vůbec nemusí vypuknout, protože nutné vývojové kroky je možné uskutečnit i bez takových krizí. Více...

Cena s DPH328,00 Kč
Značka
Knihy
Kód
KN9788073369538

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Dětské nemoci a jak je léčit, Anja Tochtermann

 Alternativní produkty

Dětské zdraví - Bob Flaws
kniha

  • Akce
319,00 Kč 299,00 Kč Koupit
  • Kód: KN9788090477537

Podrobný popis Dětské nemoci a jak je léčit, Anja Tochtermann

Anja Tochtermann nepovažuje nemoci za "vykolejení", nýbrž za pokusy našeho tělesného duševního organismu dostat se do rovnováhy. Před tímto pozadím jsou klasické dětské nemoci pouhými přechodnými stádii na cestě k větší integritě. Když preventivně podpoříme vitální sílu, dají se přechodná stádia zvládnout poměrně snadno a často nemoc vůbec nemusí vypuknout, protože nutné vývojové kroky je možné uskutečnit i bez takových krizí.

Každá z dětských nemocí představuje určité téma. U zarděnek se jedná o léčení ženskosti, u příušnic léčení mužskosti. Tyto nemoci se také jeví jako důležité ventily přirozeného odvádění cizích látek, jako je tomu u třídenní horečky a planých neštovic, nebo slouží k rozptýlení kolektivních dědictví, jako je např. černý kašel. Každá nemoc je podrobně popsaná i se symptomy, včetně prožitků dozrávání a učení a hlavně celostních preventivních opatření. Hlavním tématem této knihy je poznání, že nemoc není nutná a když propukne, není radno s ní bojovat. Mnohem lepší je posílit vitalitu, všechno ostatní zvládne tělo samo. Z knihy mluví nefalšované léčitelství, svědčí o nových možnostech celostátní medicíny, nezatížené předsudky.

Nakladatelství: » Fontána

Médium / forma: Tištěná kniha

Rok vydání: 2019

Počet stran: 191

Rozměr: 208,0x150,0x19,0 mm

Úprava: ilustrace

Vydání: Vydání první

Spolupracovali: z německého originálu Kinderkrankheiten - Wege der Heilun ... přeložila Ivana Kraus

Hmotnost: 0,248kg

Jazyk: česky

Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá

Datum vydání: 201901

ISBN: 978-80-7336-953-8

EAN: 9788073369538

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky