Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Dětský pohybový systém, Prof. MUDr. Ivan Dylevský DrSc.

kniha

Dětský pohybový systém je ve svém segmentu odborné literatury text prioritní. Anatomie dětského těla nebyla dosud z různých důvodů uceleně zpracována - a zvláště anatomie (morfologie) pohybového systému absentuje i ve světovém písemnictví. Tato publikace programově pokrývá především obecnou anatomii, která je vždy úvodem ke studiu speciálních kapitol a která v posledních letech prodělávala nejbouřlivější vývoj. Navázat by měla speciální anatomie pohybového systému a anatomie dalších orgánových soustav. Více...

Cena s DPH290,00 Kč
Značka
Knihy
Kód
KN9788087419182

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Dětský pohybový systém, Prof. MUDr. Ivan Dylevský DrSc.

 Alternativní produkty

Dětské zdraví - Bob Flaws
kniha

  • Akce
319,00 Kč 299,00 Kč Koupit
  • Kód: KN9788090477537

Funkční diagnostika pohybového aparátu, Miroslav Tichý
kniha

  • Novinka
169,00 Kč Koupit
  • Kód: KN9788075533074

Podrobný popis Dětský pohybový systém, Prof. MUDr. Ivan Dylevský DrSc.

Dětský pohybový systém je ve svém segmentu odborné literatury text prioritní. Anatomie dětského těla nebyla dosud z různých důvodů uceleně zpracována - a zvláště anatomie (morfologie) pohybového systému absentuje i ve světovém písemnictví. Tato publikace programově pokrývá především obecnou anatomii, která je vždy úvodem ke studiu speciálních kapitol a která v posledních letech prodělávala nejbouřlivější vývoj. Navázat by měla speciální anatomie pohybového systému a anatomie dalších orgánových soustav.

Kniha je určena všem, kteří se zabývají pohybem dětí, léčením onemocnění a úrazů pohybového systému, nápravou vrozených vad atd. Informace zde naleznou jak pediatři, tak i fyzioterapeuti a tělovýchovní pedagogové. Na řadě vysokých škol je v různých předmětech základní výuky zahrnut i vývoj pohybu, jeho specifika v různých věkových kategoriích a zátěžové možnosti v dětském věku. Všem zdravotnickým, technickým i pedagogickým profesím mohou být informace obsažené v textu této publikace přínosem.

Vydáno: 2012, Poznání

Počet stran: 152

Vazba knihy: pevná / vázaná

ISBN: 978-80-87419-18-2

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Anketa

Připravujeme

Zatím nikdo nehlasoval