Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Léčivé rostliny na zahradu

kniha

Kniha přináší široký přehled rostlin používaných v tradičním léčitelství a zahrnuje bohatou škálu růstových forem, od trav přes kvetoucí rostliny po keře a stromy. Uvedené druhy pocházejí ze širokého spektra stanovišť, od sluncem vyprahlých kamenitých svahů po chladné vlhké až mokřadní půdy. Více...

Cena s DPH399,00 Kč
Značka
Knihy
Kód
KN7302624496904

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Léčivé rostliny na zahradu

 Alternativní produkty

Podrobný popis Léčivé rostliny na zahradu

Kniha přináší široký přehled rostlin používaných v tradičním léčitelství a zahrnuje bohatou škálu růstových forem, od trav přes kvetoucí rostliny po keře a stromy. Uvedené druhy pocházejí ze širokého spektra stanovišť, od sluncem vyprahlých kamenitých svahů po chladné vlhké až mokřadní půdy.

Najdete zde krásné rostliny stejně jako druhy považované za plevely, ale všechny mají léčivou hodnotu a všechny si zaslouží místo na naší zahradě. Kromě základních informací o pěstování se dozvíte mnoho i o léčivých účincích rostlin, nechybí ani recepty na osvědčené léčivé přípravky. Kniha si všímá jak novodobého uplatnění bylinného léčitelství, tak různých typů tradičních léčebných systémů, například v Číně nebo Indii. Samostatné kapitoly jsou věnovány důležitosti ochrany přírody či významu rostlin v objevování nových léčiv.

Autoři: Simmondsová Monique, Howesová Melanie-Jayne, Irving Jason

Průměr: 5.0

Nakladatel: Esence

Jazyk: česky

Pořadí vydání: 1.

Rok a měsíc vydání: 2018/09

Počet stran: 224

Typ, vazba: Kniha, pevná

Formát, hmotnost: 167 × 222 mm, 614 g

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky