Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Zázrak jménem zázvor: Účinnější než ženšen a česnek

kniha

Zázvor je výjimečná léčivá rostlina. Je to antioxidant s protizánětlivými účinky, působí proti bolesti, křečím, podporuje pocení a má i řadu dalších užitečných účinků. Kromě toho je toto aromatické orientální koření neocenitelným prostředkem pro vyloučení toxinů a odpadních látek z organismu. Více...

Cena s DPH228,00 Kč
Nedostupné
Značka
Knihy
Kód
KN9788081005053

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Zázrak jménem zázvor: Účinnější než ženšen a česnek

Podrobný popis Zázrak jménem zázvor: Účinnější než ženšen a česnek

Zázvor je výjimečná léčivá rostlina. Je to antioxidant s protizánětlivými účinky, působí proti bolesti, křečím, podporuje pocení a má i řadu dalších užitečných účinků. Kromě toho je toto aromatické orientální koření neocenitelným prostředkem pro vyloučení toxinů a odpadních látek z organismu.

Zázvor navíc urychluje látkovou výměnu, a proto je uznávaným a účinným prostředkem na hubnutí. V této knize najdete spoustu receptů se zázvorem a návodů na jeho využití, zaměřených na očistu a detoxikaci, ale i na zhubnutí a odstranění všelijakých potíží. Nechybí ani recepty na chutné pokrmy všeho druhu. Kromě toho zde najdete i rady, jež se týkají nakupování zázvoru, jeho uchovávání, pěstování a způsobu přípravy.

Rok vydání: 2017

Vydal: Eugenika Formát: 168 stran, 130 × 200 × 11 mm, brožovaná

EAN: 9788081005053

ISBN: 978-80-8100-505-3

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky