Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Bush Fuchsia, květová esence 30 ml

doplněk stravy

Značka Australian BUSH FLOWER Essences – australské květové esence odkazuje na možnost znovunalezení směru života, navrátíme-li se blíže k přírodě. Výroba probíhá velmi šetrným a ekologickým způsobem, aby se životní energie rostlin co nejlépe přenesla do květové esence (australské esence). Více...

Cena s DPH355,00 Kč
Nedostupné
Značka
Australian BUSH FLOWER Essences
Kód
AKEbushfuchsia

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Bush Fuchsia, australská květová esence 30 ml

Podrobný popis Bush Fuchsia, květová esence 30 ml

Značka Australian BUSH FLOWER Essences – australské květové esence odkazuje na možnost znovunalezení směru života, navrátíme-li se blíže k přírodě. Výroba probíhá velmi šetrným a ekologickým způsobem, aby se životní energie rostlin co nejlépe přenesla do květové esence (australské esence).

Bush Fuchsia (Fuchsie Bush - Fuchsia magellanica) napomáhá při hledání řešení problémů a otevírá cestu k intuici – pomáhá člověku věřit svým vlastním vnitřním pocitům. Pomáhá uvést do rovnováhy logické (racionální a intuitivní) tvořivé, tzn.integrovat (spojit, sjednotit, scelit) mužský a ženský aspekt. Dodá člověku odvahu a přehled při veřejném projevu a také schopnost vyjevit svůj názor nebo přesvědčení.

V TČM zpevňuje duši PO - umožňuje odvahu ozvat se, důvěřovat své intuici, integraci těla a mysli.

Užívání: 2x denně (ráno a večer) 7 kapek esence pod jazyk nebo ve sklence vody. Květové esence se mohou aplikovat i zevně, vč. koupelí.

Obsah: 30 ml

Složení: květová voda 20 ml, alkohol 10 ml, (12,5% alkoholu).

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky