Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Náplast - hřejivé uvolnění (tianhe zhuifeng gao)

kosmetika - náplast

Aktuálně uplatňovaná legislativa neobsahuje výjimku pro kosmetické produkty již na trhu mnoho let prodávané, i ty je třeba posuzovat kompletně znovu, jako by byly zcela nové.
Hřejivé uvolnění ale zohledňuje zkušenosti dávných bylinkářů, kteří nemohli tušit, co my v Unii budeme považovat za běžné a co už ne.
S výrobcem dále komunikujeme a doufáme, že se vše podaří dořešit.
Dovolujeme si Vám alespoň nabídnout obdobné produkty, které by podle našeho názoru Vám mohly mezitím poskytnout důstojnou náhradu.

Obchodní balení obsahuje 5 ks jednorázových bylinných náplastí o velikosti 10 × 7 cm. Znalost bylin a minerálů tvoří základ kosmetiky vycházející z tradiční čínské medicíny, a tak je každá receptura malou zlatou skříňkou shromažďující esenci znalostí o vlastnostech a účincích jednotlivých složek, o vztazích mezi nimi a o jejich působení na lidský organismus. Více...

Cena s DPH110,00 Kč
Značka
Huan Qiu
Kód
NAPLAST
Originální název
tianhe zhuifeng gao

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Náplast - hřejivé uvolnění (tianhe zhuifeng gao)

 Alternativní produkty

BI STOP balzám, MSM + danggui 150 g
balzám

199,00 Kč Koupit
 • Kód: IBbistop

Rozmarýn + Zázvor, bylinný balzám 140 g
bylinný balzám

 • Nejprodávanější
199,00 Kč Koupit
 • Kód: IBrozmarynzazvor

Podrobný popis Náplast - hřejivé uvolnění (tianhe zhuifeng gao)

Tuto náplast jsme s celkově pozitivními ohlasy spotřebitelů dodávali na náš trh přibližně od roku 2004. Tedy dlouhých 13 let.

Náplast tehdy samozřejmě před uvedením na náš trh úspěšně prošla posuzováním chemickým, toxikologickým a na hladiny expozice dle účelu a způsobu aplikace.

Bohužel se ale mezitím změnila legislativa, která některé složky posuzuje jinak a klade výrazně větší nároky na papírování o každé z nich, což je pro čínské výrobce nepochopitelné a obtížně průchodné.

Protože aktuálně uplatňovaná legislativa neobsahuje výjimku pro kosmetické produkty již na trhu mnoho let prodávané, je třeba i tyto posuzovat kompletně znovu, jako by byly zcela nové. A to nutně znevýhodňuje přípravky bylinného charakteru, protože chemikálie dobře popsané jsou, ale s přehršlí bylinek je to horší, zejména pokud složení není šito na míru tomu, co aktuálně legislativa zná. Hřejivé uvolnění ale zohledňuje zkušenosti dávných bylinkářů, kteří nemohli tušit, co my v Unii budeme považovat za běžné a co už ne.

S výrobcem dále komunikujeme a doufáme, že se vše podaří dořešit.

Dovolujeme si Vám alespoň nabídnout obdobné produkty, které by podle našeho názoru Vám mohly mezitím poskytnout důstojnou náhradu.

Obchodní balení obsahuje 5 ks jednorázových bylinných náplastí o velikosti 10 × 7 cm. Znalost bylin a minerálů tvoří základ kosmetiky vycházející z tradiční čínské medicíny, a tak je každá receptura malou zlatou skříňkou shromažďující esenci znalostí o vlastnostech a účincích jednotlivých složek, o vztazích mezi nimi a o jejich působení na lidský organismus.

Názvy:

 • Hřejivé uvolnění
 • Tianhe zhuifeng gao
 • čínská kosmetická bylinná náplast

Použití:

Na místě aplikace prohřívá pokožku a zlepšuje její prokrvení. Lokálně na pokožce svými hřejivými účinky rovněž působí příznivě na námahou unavené svaly, klouby a pohmožděniny. Náplast se aplikuje přilepením na vybrané místo, kde se nechává působit dle potřeby 6 – 24 hodin.

Balení: Obsahuje 5 ks náplastí na jedno použití, velikost 10 x 7 cm.

Upozornění:

 • Jen zevní použití - přilepením na vybrané místo na pokožce.
 • NEPOUŽÍVAT V TĚHOTENSTVÍ.
 • Z důvodu zamezení nežádoucích odezev pokožky doporučujeme nejprve náplast vyzkoušet na vybraném místě. V případě, že nedojde k žádné nežádoucí odezvě pokožky, lze náplast ponechat na zvoleném místě maximálně 24 hodin.
 • Obsahuje přírodní kaučuk/latex, který může u osob citlivých na něj způsobovat alergické odezvy.
 • Neužívat na podrážděnou, poškozenou kůži (vč. spálenin od slunce), či na otevřená a krvácivá poranění.
 • Vyvarujte se kontaktu náplasti s očima i sliznicemi.
 • Přestaňte s aplikací, pokud se objeví nadměrné podráždění kůže.
 • Individuální citlivost je nutno vyzkoušet i u nadměrně potivé kůže i v souvislosti s nadměrným pocením (např. v rámci sportovní zátěže), kdy pot zůstává částečně pod náplastí; tehdy může být zapotřebí zkrátit dobu aplikace.
 • Dle TČM neužívat při stavech nevyžadujících prohřívání pokožky.

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Anketa

Připravujeme

Zatím nikdo nehlasoval