Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Kombinace EBX2.9 + BCX3.9 + EAX2.9

doplněk stravy

Balení obsahuje kobinaci dvou produktů EBX2.9 sinecura, BCX3.9 sinecura a EAX2.9 sinecura. Datum Minimální trvanlivost do: vyznačeno na obalech. Více...

Cena s DPH987,00 Kč
Nedostupné
Kód
ebx29bcx39eax29
Abecední kód
EBX2.9, BCX3.9, EAX2.9
Originální název
yinqiaosan, huanglian jiedu tang, guizhitang

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Kombinace EBX2.9 + BCX3.9 + EAX2.9

Podrobný popis Kombinace EBX2.9 + BCX3.9 + EAX2.9

Balení obsahuje kobinaci dvou produktů EBX2.9 sinecura, BCX3.9 sinecura a EAX2.9 sinecura. Datum Minimální trvanlivost do: vyznačeno na obalech.

  • 60 tablet á 300 mg v jednom balení
  • koncentrace 5 : 1
  • 1 tableta odpovídá cca 1,5 g sušených bylinek
  • 1 balení odpovídá cca 90 g sušených bylinek

Pro belgicko-nizozemskou společnost Sinecura produkty vyrábí Kaiser Pharmaceutical Taiwan, firma se 40letou tradicí výroby kvalitních bylinných přípravků.

Nejmodernější technologie výroby umožňující Kaiseru šetrné zpracování bylin tradičním vodním vývarem jsou vhodně doplněny přímo o Kaiserem vyvinuté a patentované zařízení pro jímání éterických látek během varu. Takto zachycené jemné a prchavé substance se následně vracejí do koncentrátu před prováděním granulace. Samozřejmostí je autentizace surovin pomocí TLC a HPLC.

Produkty Sinecura podléhají několikanásobné kontrole kvality (při příjmu bylin, po výrobě, při přijetí ve společnosti Sinecura vč. testů na 200+ pesticidů, namátkové kontrolní rozbory prováděné PRAGONem). Více informací ke kontrole kvality a k postupu výroby naleznete na internetových stránkách společnosti www.sinecura.cz

Datum Minimální trvanlivost do: vyznačeno na obalu.
Složení: viz Etiketa

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Anketa

Připravujeme

Zatím nikdo nehlasoval