Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Boab, květová esence 30 ml

doplněk stravy

Značka Australian BUSH FLOWER Essences – australské květové esence odkazuje na možnost znovunalezení směru života, navrátíme-li se blíže k přírodě. Výroba probíhá velmi šetrným a ekologickým způsobem, aby se životní energie rostlin co nejlépe přenesla do květové esence (australské esence). Více...

Cena s DPH355,00 Kč
Značka
Australian BUSH FLOWER Essences
Kód
AKEboab

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Boab, australská květová esence 30 ml

Podrobný popis Boab, květová esence 30 ml

Značka Australian BUSH FLOWER Essences – australské květové esence odkazuje na možnost znovunalezení směru života, navrátíme-li se blíže k přírodě. Výroba probíhá velmi šetrným a ekologickým způsobem, aby se životní energie rostlin co nejlépe přenesla do květové esence (australské esence).

Boab - (Baobab -Adansonia gregorii) - je jedna z nejmocnějších esencí, která přinesla hluboké změny. Boab pročišťuje negativní emocionální a mentální rodinné vzory, které se přenášejí po generace. Boab umí vyhledat a vyčistit tyto zažité vzory a všechna s nimi spojená přesvědčení. Tato esence je velmi prospěšná pro ty, kteří mají vlastní zkušenost se zneužitím nebo křivdou od jiných lidí.

V TČM zpevňuje duši HUN - pročišťuje negativní vzorce v rodině, negativní karmické vztahy, mění negativní bytostné vzorce.

Užívání: 2x denně (ráno a večer) 7 kapek esence pod jazyk nebo ve sklence vody. Květové esence se mohou aplikovat i zevně, vč. koupelí.

Obsah: 30 ml

Složení: květová voda 20 ml, alkohol 10 ml, (12,5% alkoholu).

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky