Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Bottlebrush, květová esence 30 ml

doplněk stravy

Značka Australian BUSH FLOWER Essences – australské květové esence odkazuje na možnost znovunalezení směru života, navrátíme-li se blíže k přírodě. Výroba probíhá velmi šetrným a ekologickým způsobem, aby se životní energie rostlin co nejlépe přenesla do květové esence (australské esence). Více...

Cena s DPH355,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 293,39 Kč

Dostupnost: skladem < 5 ks

Značka
Australian BUSH FLOWER Essences
Kód
AKEbottlebrush

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Bottlebrush, australská květová esence 30 ml

 Související produkty

Podrobný popis Bottlebrush, květová esence 30 ml

Značka Australian BUSH FLOWER Essences – australské květové esence odkazuje na možnost znovunalezení směru života, navrátíme-li se blíže k přírodě. Výroba probíhá velmi šetrným a ekologickým způsobem, aby se životní energie rostlin co nejlépe přenesla do květové esence (australské esence).

Bottlebrush (Štětkovník - Callistemon) – esenciální průvodce obdobím podstatných ochromujících životních změn (odchod do důchodu, puberta, menopauza, úmrtí blízkých osob, apod.), jenž odsouvá minulost a umožňuje pokračování. Tuto esenci často stačí podávat pouze po dobu jednoho týdne.

V TČM zpevňuje duši YI - umožňuje schopnost procházet životními změnami a zvládat je, klid a vyrovnanost, pouto mezi matkou a dítětem.

Užívání: 2x denně (ráno a večer) 7 kapek esence pod jazyk nebo ve sklence vody. Květové esence se mohou aplikovat i zevně, vč. koupelí.

Obsah: 30 ml

Složení: květová voda 20 ml, alkohol 10 ml, (12,5% alkoholu).

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky