Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


TTW8.9 - shouwu wan - pokroutky

doplněk stravy

Balení obsahuje 10 sáčků po 6 g koncentrovaných pokroutek. Koncentrované pokroutky se vyrábějí z jednotlivých bylin moderním postupem, který upřednostňuje malý objem a praktičnost užívání. Více...

Cena s DPH320,00 Kč
Kód
4329052
Abecední kód
TTW8.9
Originální název
shouwu wan

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

TTW8.9 - shouwu wan - pokroutky

 Alternativní produkty

WBO8.8 - qibao meiran dan - pian/tablety
doplněk stravy

  • Novinka
379,00 Kč Koupit
  • Originální název: qibao meiran dan
  • Kód: 2018072
  • Abecední kód: WBO8.8

Podrobný popis TTW8.9 - shouwu wan - pokroutky

Balení obsahuje 10 sáčků po 6 g koncentrovaných pokroutek. Koncentrované pokroutky se vyrábějí z jednotlivých bylin moderním postupem, který upřednostňuje malý objem a praktičnost užívání.

V Číně se užívá mnoho prostředků a přípravků, jejichž použití a způsob přípravy nejsou u nás zatím zcela běžné. Jedním z nich jsou i pokroutky. Nelze je konzumovat jako základní potravinu, ale pouze jako doplňky stravy.

Pokroutky jsou starou lékárenskou formou, kterou v současnosti v na Západě nahradilo používání tablet a dražé. Použití této formy má však u čínských přípravků své opodstatnění, neboť některé rostliny se do nich používají čerstvé, což by při využívání tablet či dražé nebylo možné.

U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.

Doporučené dávkování: max. 1 sáček denně; optimálně stačí 0,5 - 1 g denně. Pokroutky je nejlépe zapít vlažnou vodou. Balení obsahuje 10 sáčků po 6 gramech pokroutek. Při uvedeném dávkování vystačí balení přibližně na deset dní.

Datum Minimální trvanlivost do: vyznačeno na obalu.

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky