Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Čchi-Kung, Philippe Gouédard

kniha

Čchi-kung je tradiční čínské cvičení pro zdraví a dlouhověkost, založené na správném dýchání a proudění energie (čchi) v těle, které vzniklo již před více než 3 000 lety. Více...

Novinka

Cena s DPH249,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 249,00 Kč

Dostupnost: skladem < 5 ks

Značka
Knihy
Kód
KN9788075541550

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Čchi-Kung, Philippe Gouédard

 Související produkty

Podrobný popis Čchi-Kung, Philippe Gouédard

Čchi-kung je tradiční čínské cvičení pro zdraví a dlouhověkost, založené na správném dýchání a proudění energie (čchi) v těle, které vzniklo již před více než 3 000 lety.

Rozviňte své tělo a svou mysl pomocí cvičení čchi-kung Příručka poskytuje praktický úvod do čchi-kungu neboli čínské gymnastiky, jehož cílem je sladit naše energie. Tento soubor tradičního čínského cvičení, které pěstuje čchi (qi) neboli „vitální energii“, se kromě rozvoje fyzického těla zabývá také rozvojem mysli. Pomocí snadných cviků, jež jsou doprovázeny podrobnými ilustracemi, si můžete harmonizovat čchi každý den. Cvičení čchi-kungu vede k rovnováze tělesných a duševních funkcí, zlepšuje zdraví, posiluje tělo a zklidňuje mysl.

Čchi-kung - cvičení pro každého Kniha je určena pro začátečníky - den za dnem se naučíte tomuto jemnému cvičení a rozproudíte zablokovanou čchi v meridiánech. Díky čchi-kungu posílíte své zdraví, odstraníte stres a únavu, zlepšíte koncentraci a paměť, zpomalíte proces stárnutí a mnoho dalšího.

NAKLADATEL: Anag

DATUM VYDÁNÍ: 27.06.2018

ISBN: 978-80-7554-155-0

EAN: 9788075541550

JAZYK: čeština

POČET STRAN: 150

VAZBA: měkká vazba

HMOTNOST: 196 g

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky