Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Čchi-kung pro zdravý mozek: Cvičení pro oživení mozku energií čchi, Mantak Chia

kniha

Taoistické meditační praktiky pro zvýšení a udržení mentálního uvědomění, paměti a jasnosti. Kniha:
• podrobně popisuje techniky pro zvýšení hladiny energie čchi v mozku
• vysvětluje, jak synchronizovat levou a pravou hemisféru aktivací tělesných energetických potenciálů
• názorně ukazuje, že díky vyprázdnění mysli získáme víc energie pro léčení těla
Čchi-kung pro zdravý mozek studenty učí, jak revitalizovat mozek: uvést do pořádku jeho funkci, posílit paměť a rozšířit kapacitu. Každý den spotřebujeme tolik mozkových sil na běžné fungování, že už nám na konci dne téměř žádné nezbývají. Přemíra myšlení či starostí způsobuje, že mozek dokáže spotřebovat až 80 procent veškerých energetických rezerv těla. Když se naučíte zastavit mozek, vyprázdnit hlavu od neustálého brebentění „opičí mysli“ a následně mozek dobít energií čchi, zvýšíte svou mentální kapacitu, soustředění a jasnost. Pomocí meditační techniky „vnitřní úsměv“ se studenti naučí dobíjet mozek energií čchi v takové formě, která bude nejužitečnější. Cvičící se usmívají a vyprazdňují mysl do dolního tan-tchienu a orgánů. Orgány pak transformují tuto energii čchi. Jakmile je mysl prázdná, může být energie transformovaná orgány poslána zpět do mozku, aby ho oživila. Tento proces synchronizuje levou a pravou hemisféru jejich aktivací a napojením na energetické potenciály těla. Jak se mysl nadále vyprazdňuje, přijímá a současně zesiluje transformovanou energii čchi, je schopná se otevřít a spojit se s univerzálními energiemi čchi a naplnit tělo kvalitnější životní silou. Více...

Cena s DPH378,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 378,00 Kč

Dostupnost: skladem < 5 ks

Značka
Knihy
Kód
KN9788076510753

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Čchi-kung pro zdravý mozek: Cvičení pro oživení mozku energií čchi, Mantak Chia

 Související produkty

Podrobný popis Čchi-kung pro zdravý mozek: Cvičení pro oživení mozku energií čchi, Mantak Chia

Taoistické meditační praktiky pro zvýšení a udržení mentálního uvědomění, paměti a jasnosti. Kniha:

• podrobně popisuje techniky pro zvýšení hladiny energie čchi v mozku

• vysvětluje, jak synchronizovat levou a pravou hemisféru aktivací tělesných energetických potenciálů

• názorně ukazuje, že díky vyprázdnění mysli získáme víc energie pro léčení těla

Čchi-kung pro zdravý mozek studenty učí, jak revitalizovat mozek: uvést do pořádku jeho funkci, posílit paměť a rozšířit kapacitu. Každý den spotřebujeme tolik mozkových sil na běžné fungování, že už nám na konci dne téměř žádné nezbývají. Přemíra myšlení či starostí způsobuje, že mozek dokáže spotřebovat až 80 procent veškerých energetických rezerv těla. Když se naučíte zastavit mozek, vyprázdnit hlavu od neustálého brebentění „opičí mysli“ a následně mozek dobít energií čchi, zvýšíte svou mentální kapacitu, soustředění a jasnost. Pomocí meditační techniky „vnitřní úsměv“ se studenti naučí dobíjet mozek energií čchi v takové formě, která bude nejužitečnější. Cvičící se usmívají a vyprazdňují mysl do dolního tan-tchienu a orgánů. Orgány pak transformují tuto energii čchi. Jakmile je mysl prázdná, může být energie transformovaná orgány poslána zpět do mozku, aby ho oživila. Tento proces synchronizuje levou a pravou hemisféru jejich aktivací a napojením na energetické potenciály těla. Jak se mysl nadále vyprazdňuje, přijímá a současně zesiluje transformovanou energii čchi, je schopná se otevřít a spojit se s univerzálními energiemi čchi a naplnit tělo kvalitnější životní silou.

O autorovi: Mantak Chia (pchin-jin: Xie Míngdé, čínsky:???, narozený 24. dubna 1944 v Bangkoku, Thajsko) je taoistický mistr. Nejvíc se proslavil výukou taoistických praktik pod názvy léčivé Tao, Tao jóga, Univerzální systém léčivého Taa a čchi-kung. Během desetiletí své osvětové činnosti vedl bezpočet workshopů, napsal celou řadu knih a uveřejnil mnoho cvičebních video nahrávek. Z toho důvodu ho někteří lidé nazývají autorem, učitelem nebo léčitelem. On sám se pokládá především za učitele, „který svým studentům pomáhá povznést se a posílit díky pěstování své čchi“.

NAKLADATEL: Fontána

DATUM VYDÁNÍ: 31.08.2021

ISBN: 978-80-7651-075-3

EAN: 9788076510753

JAZYK: čeština

POČET STRAN: 150

VAZBA: Knihy - paperback

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Anketa

Připravujeme

Zatím nikdo nehlasoval