Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Green Spider Orchid, květová esence 30 ml

doplněk stravy

Značka australských květových esencí odkazuje na možnost znovunalezení směru života, navrátíme-li se blíže k přírodě. Výroba probíhá velmi šetrným a ekologickým způsobem, aby se životní energie rostlin co nejlépe přenesla do květové esence (australské esence). Více...

Cena s DPH355,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 293,39 Kč

Dostupnost: skladem

Kód
AKEgreenspiderorchid

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Green Spider Orchid, australská květová esence 30 ml

 Související produkty

Podrobný popis Green Spider Orchid, květová esence 30 ml

Značka australských květových esencí odkazuje na možnost znovunalezení směru života, navrátíme-li se blíže k přírodě. Výroba probíhá velmi šetrným a ekologickým způsobem, aby se životní energie rostlin co nejlépe přenesla do květové esence (australské esence).

Green Spider Orchid /Zelená pavoučí orchidej/ (Caladenia actensis, Arachnorchis actensis). Esence z této rostliny má souvislost s vyšším učením , filosofií a hlubším vhledem dovnitř.Může napomáhat v práci s telepatií, naladit člověka, aby byl více vnímavý nejenom vůči ostatním lidem, ale vůbec ke všemu. Je pro lidi, kteří učí spirituální záležitosti a duchovní porozumění. Pomáhá tyto vědomosti předávat - zprostředkovávat a také rozeznat, kdy se máme podělit o své spirituální zkušenosti, znalosti a kdy ne. Kdy je třeba čekat až na to bude vytvořen dostatek energie. Může působit také na uvolnění strachů, nočních můr a fóbií pramenících z minulých životů.

V TČM zpevňuje duši SHEN - umožňuje telepatickou komunikaci se zvířaty a rostlinami, pomáhá pochopit, kdy si nechat informaci pro sebe, dokud se energie neotevře, zbavuje nočních můr, děsu a fobií z minulých životů.

Užívání : 2x denně (ráno a večer) 7 kapek esence pod jazyk nebo ve sklence vody. Květové esence se mohou aplikovat i vně na postižená místa nebo do koupelí.

Obsah: 30 ml

Složení: květová voda 20 ml, alkohol 10 ml, (12,5% alkoholu).

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Anketa

Připravujeme:

Zatím nikdo nehlasoval