Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Green Spider Orchid, květová esence 30 ml

doplněk stravy

Značka Australian BUSH FLOWER Essences – australské květové esence odkazuje na možnost znovunalezení směru života, navrátíme-li se blíže k přírodě. Výroba probíhá velmi šetrným a ekologickým způsobem, aby se životní energie rostlin co nejlépe přenesla do květové esence (australské esence). Více...

Cena s DPH355,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 293,39 Kč

Dostupnost: skladem < 5 ks

Značka
Australian BUSH FLOWER Essences
Kód
AKEgreenspiderorchid

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Green Spider Orchid, australská květová esence 30 ml

 Související produkty

Podrobný popis Green Spider Orchid, květová esence 30 ml

Značka Australian BUSH FLOWER Essences – australské květové esence odkazuje na možnost znovunalezení směru života, navrátíme-li se blíže k přírodě. Výroba probíhá velmi šetrným a ekologickým způsobem, aby se životní energie rostlin co nejlépe přenesla do květové esence (australské esence).

Green Spider Orchid /Zelená pavoučí orchidej/ (Caladenia actensis, Arachnorchis actensis). Esence z této rostliny má souvislost s vyšším učením , filosofií a hlubším vhledem dovnitř.Může napomáhat v práci s telepatií, naladit člověka, aby byl více vnímavý nejenom vůči ostatním lidem, ale vůbec ke všemu. Je pro lidi, kteří učí spirituální záležitosti a duchovní porozumění. Pomáhá tyto vědomosti předávat - zprostředkovávat a také rozeznat, kdy se máme podělit o své spirituální zkušenosti, znalosti a kdy ne. Kdy je třeba čekat až na to bude vytvořen dostatek energie. Může působit také na uvolnění strachů, nočních můr a fóbií pramenících z minulých životů.

V TČM zpevňuje duši SHEN - umožňuje telepatickou komunikaci se zvířaty a rostlinami, pomáhá pochopit, kdy si nechat informaci pro sebe, dokud se energie neotevře, zbavuje nočních můr, děsu a fobií z minulých životů.

Užívání : 2x denně (ráno a večer) 7 kapek esence pod jazyk nebo ve sklence vody. Květové esence se mohou aplikovat i vně na postižená místa nebo do koupelí.

Obsah: 30 ml

Složení: květová voda 20 ml, alkohol 10 ml, (12,5% alkoholu).

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

Anketa

Připravujeme

Zatím nikdo nehlasoval