Bylinná síla čínské tradice!®
Vše pro celostní přístup


Gua sha pro obličej, Clive Witham

kniha

Fascial Gua sha neboli gua sha pro obličej je užitečná kosmetická technika ze světa tradiční čínské medicíny. Zahrnuje cílené techniky lehkého škrábání na kůži, které pomáhají zlepšit a omlazovat vaši tvář a předcházení vzniku nebo odstranění vrásek, váčků pod očima a dalších známek ochabnutí a stárnutí pleti. Autor nabízí čtenářům informace a postupy, jak může vaše tělo ovlivnit vaši tvář a jak můžete aktivovat vitalitu pokožky a svalového tonusu prostřednictvím čínských představ o přírodním světě. Více...

Novinka

Cena s DPH340,00 Kč
Koupit
Cena bez DPH 340,00 Kč

Dostupnost: skladem > 5 ks

Značka
Knihy
Kód
KN9788088395218

Produkt je zařazen v těchto kategoriích

Gua sha pro obličej, Clive Witham

 Související produkty

Guasha masážní destička na obličej
masážní pomůcka

389,00 Kč Koupit
  • Kód: GSnaoblicej

Guasha masážní destička na tělo
masážní pomůcka

389,00 Kč
Nedostupné
  • Kód: GSnatelo

Guasha masážní hřeben
masážní pomůcka

289,00 Kč Koupit
  • Kód: GShreben

Guasha - Léčebná masáž poškrabáváním, Wu Zhongchao
kniha

  • Novinka
498,00 Kč Koupit
  • Kód: KN9788088428244

Podrobný popis Gua sha pro obličej, Clive Witham

Fascial Gua sha neboli gua sha pro obličej je užitečná kosmetická technika ze světa tradiční čínské medicíny. Zahrnuje cílené techniky lehkého škrábání na kůži, které pomáhají zlepšit a omlazovat vaši tvář a předcházení vzniku nebo odstranění vrásek, váčků pod očima a dalších známek ochabnutí a stárnutí pleti. Autor nabízí čtenářům informace a postupy, jak může vaše tělo ovlivnit vaši tvář a jak můžete aktivovat vitalitu pokožky a svalového tonusu prostřednictvím čínských představ o přírodním světě.

V jednotlivých částech knihy jsou popsány: emoce, jejich rozdělení do pěti skupin podle živlů a jejich účinek na obličej, šlachosvalové a primární dráhy (meridiány), jejich vztah k jednotlivým partiím obličeje a důležité body k ošetření gua sha, nástroje pro ošetření gua sha a základní pravidla pro práci s nimi. pět základních sekvencí ošetření gua sha pro obličej, vzorová kombinace sekvencí, podle níž si každý může sestavit kombinaci podle vlastních potřeb. Autor knihy Clive Witham LAc MSc, je licencovaný akupunkturista, odborník na zdravý životní styl a jeho propagátor. Je ředitelem Komerbai Institutu, tvůrcem "Ekologie v pohybu" a autorem knih Gua sha. S technikou gua sha pracuje přes dvacet let a vede Gua sha centrum v Barceloně ve Španělsku.

NAKLADATEL: Poznání

DATUM VYDÁNÍ: 6.09.2023

EAN: 9788088395218

POČET STRAN: 144

JAZYK: čeština

VAZBA: pevná vazba

ISBN:: 978-80-88395-21-8

Zeptejte se nás

Máte-li dotaz, připomínku nebo nám chcete sdělit něco důležitého, kontaktujte nás pomocí formuláře.

Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky